Přeskočit na obsah
Domů » ALIMPEX – MASO, s. r. o.

ALIMPEX – MASO, s. r. o.

O firmě


ALIMPEX – MASO, s. r. o. je česká společnost, která se specializuje na výrobu a distribuci masa a masných výrobků. Společnost byla založena v roce 1991 a od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu s masem v České republice.

Výrobky ALIMPEX – MASO, s. r. o. jsou známé pro svou vysokou kvalitu a pestrou nabídku. Mezi nejznámější výrobky patří například různé druhy šunkových a salámových výrobků, klobásy, uzeniny, masové směsi a další masné produkty. Všechny výrobky jsou vyráběny z kvalitních surovin a dodávají se v různých typech obalů, jako jsou plechovky, sáčky a vakuové balení.

Společnost ALIMPEX – MASO, s. r. o. sídlí na adrese U parku 207 v obci Dobřejovice. Z Prahy se do Dobřejovic můžete dostat přibližně za 30 minut autem po dálnici D1 směrem na Brno a poté sjezdem na výjezdu 19. Z Plzně to trvá zhruba hodinu po dálnici D5 směrem na Prahu a poté sjezdem na výjezdu 20.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (vaření, mělnění, míchaní, pasterizace) pasterovaných paštik, zeleninových pomazánek a hotových pokrmů v plastových kelímkách s hliníkovým nebo plastovým víčkem, paštik v umělém střevě, keramické formě a skle a krájené paštiky balené vakuově nebo pod ochrannou atmosférou, sýrových pomazánek ve skle. Výroba (krájení, chemická konzervace, míchání) chlazených lahůdek jako majonézové saláty a pomazánky balené do kelímků a kyblíků.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Dobřejovice je menší obec v okrese Praha-západ v Středočeském kraji. I když jde o menší obec, nachází se zde několik významných výrobních podniků.

Jedním z nejvýznamnějších podniků je společnost Lesy České republiky, s.p., lesní správa Řeporyje. Tato společnost se zabývá správou lesů a těžbou dřeva.

Dalším významným podnikem v obci je společnost Plastika a.s., která se specializuje na výrobu plastových výrobků pro různé průmyslové odvětví.

Co se týče podniků vyrábějících potraviny, lze zmínit například firmu Barta, která se zabývá výrobou a prodejem trvanlivého pečiva. Další významnou společností je Kofola, a.s., která se specializuje na výrobu a distribuci nealkoholických nápojů.

Historie obce sahá až do 12. století, kdy byla založena. V průběhu dějin se v obci střídaly různé vlastníky a panství. Významnou událostí v historii obce bylo také vybudování železniční trati v 19. století, díky které se Dobřejovice staly důležitým dopravním uzlem. V současné době se jedná o klidnou obec s rozvinutým průmyslem a pěkným venkovským prostředím.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt