Přeskočit na obsah
Domů » [Blansko] ISO 8573 – Kvalita stlačeného vzduchu

[Blansko] ISO 8573 – Kvalita stlačeného vzduchu

ISO 8573: Blansko, Boskovice, Kunštát, Letovice, Olešnice, Rájec-Jestřebí, Velké Opatovice

stlačený vzduch
Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu podle normy ISO 8573 z hlediska těchto parametrů:
  • Obsah pevných částic
  • Obsah vody / tlakový rosný bod
  • Obsah olejových aerosolů
  • Mikrobiologické zkoušky

[Blansko] ISO 8573 – Kvalita stlačeného vzduchu

Měření kvality stlačeného vzduchu provádíme v souladu s normou ISO 8573 v: Blansko, Boskovice, Kunštát, Letovice, Olešnice, Rájec-Jestřebí, Velké Opatovice a lokality v okolí.

Čas zahájení měření

Ve vesnici: Blansko, Boskovice, Kunštát, Letovice, Olešnice, Rájec-Jestřebí, Velké Opatovice můžeme začít měřit kvalitu stlačeného vzduchu přibližně od 9.00 -10.00 hodin.

Měření čistoty stlačeného vzduchu na několika místech téže společnosti

Pokud má vaše společnost pobočky na několika místech (ve stejném městě nebo v různých městech), můžeme případně provést měření tesgo ve stejný den v každé pobočce. Na základě níže uvedených tabulek však prosím odhadněte, zda je možné práci dokončit přibližně za 8 hodin.
Předpokládejte, že doba provedení zkoušek stlačeného vzduchu podle normy ISO 8573 je:
– pouze částice: přibližně 30 minut na jednom měřicím místě
– částice/voda/olej: přibližně 60 minut na jednom měřicím místě.

Přibližná doba jízdy mezi body měření

Město AMěsto BVzdálenost (km)Doba jízdy (min)
BlanskoBoskovice1420
BlanskoKunštát1015
BlanskoLetovice2435
BlanskoOlešnice2130
BlanskoRájec-Jestřebí1522
BlanskoVelké Opatovice2739

Průmysl v regionu Blansko a jeho okolí

1. Poloha regionu Tento region je součástí Jihomoravského kraje a centrálním městem je Blansko. Oblast je obklopena malebnými krasovými oblastmi a lesy, ale je také domovem pro řadu průmyslových podniků. Města Boskovice, Kunštát, Letovice, Olešnice, Rájec-Jestřebí a Velké Opatovice jsou dalšími význačnými městy v této oblasti.

2. Průmysl v regionu

Město/ObecHlavní průmyslová odvětví
BlanskoStrojírenství, metalurgie, turistika
BoskoviceElektrotechnika, strojírenství
KunštátZpracování dřeva, řemesla
LetoviceTextilní průmysl, zemědělství
OlešniceZemědělství, potravinářství
Rájec-JestřebíTuristika, keramika
Velké OpatoviceZemědělství, maloobchod

2.1 Blansko Město Blansko je historicky známé svým strojírenstvím a metalurgií. Významným průmyslovým podnikem je např. firma Blansko Works, specializující se na výrobu strojů.

2.2 Boskovice Boskovice, historické město s bohatou kulturou, je také domovem mnoha průmyslových podniků, zejména v oblasti elektrotechniky a strojírenství.

2.3 Kunštát Kunštát je známý svým zpracováním dřeva a tradičními řemesly. Mnoho malých dílen se specializuje na výrobu tradičních českých výrobků.

2.4 Letovice Letovice má bohatou historii v textilním průmyslu. Dnes zde také najdeme podniky zaměřující se na zemědělství a výrobu potravin.

2.5 Olešnice V Olešnici převládá zemědělství a potravinářský průmysl. Město je známé svou produkcí tradičních českých potravin.

2.6 Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí, známé svým zámkem, je také domovem několika keramických dílen a menších průmyslových podniků.

2.7 Velké Opatovice Velké Opatovice je centrem zemědělství v oblasti, s mnoha farmami a zemědělskými podniky. Město také hostí několik maloobchodních a řemeslných podniků.

3. Zkoušení stlačeného vzduchu podle normy ISO 8573 Výrobní podniky v regionu, které se zajímají o zkoušení stlačeného vzduchu podle normy ISO 8573, mohou najít mnoho praktických informací o zkoušení podle normy ISO 8573 na adrese https://kvalifikace-validace.cz/stlaceny-vzduch/. Toto je klíčový zdroj pro ty, kteří chtějí zabezpečit kvalitu svých procesů a produktů.

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt