Přeskočit na obsah
Domů » BOHEMILK a.s.

BOHEMILK a.s.

O firmě

BOHEMILK a.s. je společností, která se specializuje na výrobu mléčných výrobků. Sídlo společnosti se nachází v Podzámčí, což je malá obec poblíž města Opočno na východě České republiky. Společnost produkuje širokou škálu mléčných výrobků, včetně mléka, sýrů, jogurtů, tvarohů, zakysaných smetan, másel a dalších produktů.

Bohemilk a.s. vyrábí své výrobky pod značkou BOHEMILK, která se stala velmi populární v České republice. Společnost používá převážně obaly z kartonu, ale některé produkty jsou baleny také do plastových obalů.

Adresa společnosti BOHEMILK a.s. je Podzámčí 385, 517 73 Opočno, Česká republika. Pokud chcete navštívit společnost z větších měst, můžete použít například dálnici D11 směrem na Hradec Králové a odbočit na výjezdu Opočno. Odtud je to jen několik minut jízdy na místo.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba pasterovaného mléka a smetany ve skleněných a PET lahvích a v bag in boxu. Výroba UHT mléka, smetany a ochucených UHT mlék a smetan v kombinovaných PE/PAP/MET/PE obalech. Výroba zakysaných mléčných výrobků (jogurtů, kyselé smetany, kefíru a acidofilního mléka) ve sklenicích, skleněných lahvích, PP kbelících a kelímcích. Výroba jogurtu se sníženým obsahem D-laktátu baleného do combo-kontejnerů. Výroba sušeného mléka a sušené smetany balených do papírových pytlů, PP big bagů a Alu fólie v kartónovém obalu. Výroba mléčných a nemléčných zmrzlinových směsí balených do fólie. Výroba mražené smetanové zmrzliny balené do kelímků. Výroba kondenzovaného mléka a smetany, neslazené a slazeného v konzervě, hliníkových tubách, v combo kontejnerech a v DoyPacku. Výroba nemléčných UHT nápojů na bázi rostlinných surovin v kombinovaných PE/PAP/MET/PE obalech. Výroba směsí mléka a vaječného žloutku s cukrem pro nápojový průmysl dodávaných v cisterně.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Opočno je malé město v Královéhradeckém kraji s bohatou historií a také s významnými průmyslovými podniky.

Jeden z největších zaměstnavatelů v oblasti je společnost Beznoska, která se specializuje na výrobu dřevěných a plastových okenních a dveřních systémů a také na výrobu stavebních prvků. Další významnou společností je Formplast, která se specializuje na výrobu formátovacích a lisovacích strojů pro zpracování plastů a gum. V městě se také nachází několik menších podniků, většinou z oblasti strojírenství.

Co se týče potravinářského průmyslu, v Opočně se nachází společnost Laktos, která se specializuje na výrobu mléčných výrobků a mražených jídel. Další významnou společností je Bohemilk, která se zaměřuje na výrobu sýrů a mléčných výrobků.

Historie města sahá až do 13. století, kdy zde byl postaven hrad a vznikla zde osada. V průběhu historie bylo město několikrát zničeno při válkách a konfliktech, ale vždy se podařilo obnovit a rozvinout.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt