Přeskočit na obsah
Domů » Bohušovická mlékárna, a.s.

Bohušovická mlékárna, a.s.

O firmě

Bohušovická mlékárna a.s. se řadí mezi tradiční a uznávané výrobce mléčných výrobků v České republice. Sídlí v městě Bohušovice nad Ohří a své produkty dodává jak na domácí trh, tak i do zahraničí. Společnost se specializuje na výrobu sýrů, tvarohů, jogurtů a dalších mléčných výrobků. Mezi nejznámější produkty patří sýry „Bohušovický hermelín“ a „Bohušovická růžička“.

Všechny výrobky Bohušovické mlékárny jsou vyráběny z kvalitního českého mléka a společnost dbá na to, aby výrobky byly zdravé a chutné. Produkty jsou baleny především do plastových kelímků a balení s původním designem mlékárny.

Bohušovice nad Ohří se nachází v Ústeckém kraji nedaleko od Litoměřic a Loun. Z Prahy se k mlékárně nejlépe dostanete po dálnici D8 směrem na Lovosice a následně pokračujete po silnici I/15 směrem na Bohušovice nad Ohří.

Historie města sahá až do 12. století, kdy byla založena zdejší rotunda sv. Kateřiny. Bohušovice nad Ohří se staly významným centrem výroby keramiky a později i textilu. V roce 1894 zde byla založena Bohušovická mlékárna, která se postupem času rozrostla a stala se jednou z největších mlékáren v regionu.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Zpracování (pasterizace, termizace nebo sterilizace, fermentace, chlazení, balení a MAP balení) mléčných výrobků (fermentované mléčné výrobky, tvaroh, trvanlivé UHT a sterilované mléčné výrobky), krájení, strouhání, balení polotvrdých a tvrdých sýrů, balených do plastových fólií, kelímků, kartonů TBA nebo skleněných lahví..

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Bohušovice nad Ohří je město ležící v Ústeckém kraji, které má v průmyslu bohatou historii. V tomto městě se nachází několik významných výrobních podniků.

Jedním z nich je například společnost OKAY Electro, která se specializuje na prodej elektrospotřebičů a domácích potřeb. Další významnou společností je GEA, která se zaměřuje na výrobu průmyslových zařízení pro potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl a energetiku.

Kromě toho se v Bohušovicích nad Ohří nachází i několik menších potravinářských podniků. Jedním z nich je například společnost Bohušovické pekárny, která se specializuje na výrobu chleba a pečiva.

Historie města sahá až do 12. století, kdy se zde nacházela tvrz. V 16. století zde byl postaven renesanční zámek, který je dodnes dominantou města. V průběhu 19. a 20. století se v Bohušovicích nad Ohří rozvíjel průmysl, zejména textilní a potravinářský. Dnes je město důležitým průmyslovým centrem a také oblíbeným turistickým cílem díky svému historickému centru a krásnému okolí.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt