Přeskočit na obsah
Domů » EKOMILK a.s.

EKOMILK a.s.

O firmě

EKOMILK a.s. je česká společnost sídlící ve Frýdku-Místku, která se specializuje na výrobu mléčných výrobků. Společnost byla založena s cílem nabízet širokou škálu kvalitních mléčných výrobků, které uspokojí potřeby zákazníků a jejich preference.

Adresa společnosti je Příborská 818, 738 37 Frýdek-Místek, Czechia. Město Frýdek-Místek se nachází na východě České republiky a je snadno dostupné z větších měst, jako jsou Praha, Brno nebo Ostrava. Pokud se chcete do Frýdku-Místku dostat z Prahy nebo Brna, můžete využít dálnici D1, která vás přivede až do Ostravy, odkud se můžete vydat směrem na Frýdek-Místek. Zejména z Ostravy je Frýdek-Místek dobře dostupný vlakem nebo autobusem.

Obchodní profil společnosti EKOMILK a.s. zahrnuje výrobu a distribuci širokého sortimentu mléčných výrobků, jako jsou mléko, jogurty, tvarohy, sýry a smetany. Společnost klade důraz na kvalitu svých výrobků a používá pouze mléko od prověřených dodavatelů.

Mezi vzorové značky výrobků EKOMILK a.s. patří například Ekomilk mléko, Ekomilk jogurt, Ekomilk tvaroh nebo Ekomilk sýr. Tyto výrobky jsou oblíbené pro svou vysokou kvalitu, výživovou hodnotu a příjemnou chuť. Zákazníci si také cení široké nabídky různých druhů a příchutí výrobků, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Společnost EKOMILK a.s. používá pro své výrobky různé typy obalů, které zajišťují jejich trvanlivost, ochranu a snadnou manipulaci. Mléko je baleno do tetrapakových obalů, které jsou recyklovatelné a zajišťují dlouhou trvanlivost mléka. Jogurty, tvarohy a sýry jsou baleny do plastových obalů, které jsou lehké, pevné a snadno uzavíratelné.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Zpracování mléka, smetany, tvarohu, jogurtů, másla, fermentovaných mléčných výrobků a tekutých mléčných nápojů balených do plastových a hliníkových obalů. Zpracování termizovaných tvarohových dezertů a doplňků stravy balených do plastových forem s hliníkovými víčky a do stlačovacích sáčků (termická pasterizace, fermentace, chlazení a skladování v chladu, ultrafiltrace, stáčení, šlehání, míchání a balení).

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Frýdek-Místek, město nacházející se na východě České republiky, je domovem několika významných výrobních podniků. Mezi ty patří společnosti z oblasti strojírenství, automobilového průmyslu, chemického průmyslu a textilního průmyslu. V městě jsou také zastoupeny firmy z oblasti IT a výroby elektroniky.

Kromě potravinářských firem, jako je EKOMILK a.s., se ve Frýdku-Místku nachází i další podniky vyrábějící potraviny. Můžeme zde najít výrobce pečiva, čokolády, těstovin nebo nápojů, které nabízejí široký sortiment potravinových produktů. Ve městě jsou také několik malých pivovarů a vinařství, které se specializují na výrobu kvalitních alkoholických nápojů.

Historie města Frýdek-Místek sahá až do 13. století, kdy byl založen Frýdek jako hradní osada. V průběhu let se město rozvíjelo a stalo se důležitým obchodním a řemeslnickým centrem. Místek vznikl v 15. století a obě města byla spojena v roce 1943. Během průmyslové revoluce zažilo město rychlý rozvoj a nárůst počtu obyvatel díky rozvoji průmyslu. Ve 20. století prošlo město několika politickými změnami, které ovlivnily jeho charakter, ale i přes to si zachovalo svou historickou atmosféru a kulturní dědictví.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt