Přeskočit na obsah
Domů » FONTEA a.s.

FONTEA a.s.

O firmě

FONTEA a.s. – Vynikající výrobce nápojů

FONTEA a.s. je česká společnost s hlavním sídlem v městě Veselí nad Lužnicí, která se specializuje na výrobu nápojů. Společnost vznikla v roce 1992 a díky svému obchodnímu profilu a kvalitě svých výrobků si získala mnoho věrných zákazníků.

FONTEA a.s. nabízí širokou škálu nápojů, jako jsou minerální vody, ovocné nápoje, limonády a další nápoje. Mezi nejvýznamnější značky patří Kofola, Rajec, Aquila a další. Všechny výrobky jsou vyráběny s použitím kvalitních surovin, což zajišťuje vynikající chuť a kvalitu.

FONTEA a.s. používá různé typy obalů pro své výrobky, v závislosti na typu nápoje. Limonády a ovocné nápoje jsou obvykle baleny v plastových láhvích, minerální vody jsou baleny jak v plastových lahvích, tak i v skleněných láhvích. Nápoje jsou také dostupné v plechovkách.

Adresa společnosti je Veselí nad Lužnicí 596/I, 39181 Veselí nad Lužnicí. Pokud se chcete tam dostat z větších měst v České republice, můžete použít veřejnou dopravu. Z Prahy se můžete dostat do Veselí nad Lužnicí vlakem nebo autobusem, cesta trvá přibližně 2 hodiny. Z Brna je nejlepší cesta vlakem nebo autobusem, cesta trvá přibližně 3 hodiny.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Pasterizace, skladování v chladu, filtrace, stáčení a míchání stolní a pramenité vody, limonád (neperlivých nebo sycených, multivitamínových nápojů, s cukrem nebo sladidly), ledového čaje, pasterizovaných nápojů obsahujících ovocné šťávy, stolní tekutá sladidla a sirupy. Výrobky jsou baleny do PET lahví o objemu 0,3 až 5 litrů.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Veselí nad Lužnicí je malé město ležící v jižních Čechách, které má bohatou historii a tradice v oblasti výroby potravin. Mezi významné výrobní podniky v tomto městě patří například společnost AGC Automotive Czech, která se specializuje na výrobu skel do automobilů. Další významnou firmou je společnost Šmeral Brno, která se zabývá výrobou převodovek a dalšího strojního vybavení.

V oblasti potravinářského průmyslu se v Veselí nad Lužnicí nachází například společnost Böhm s.r.o., která se specializuje na výrobu zeleninových konzerv a nakládaných výrobků. Další firmou je Krajinské pekárny Veselí s.r.o., která vyrábí pečivo a cukrovinky pro širokou veřejnost.

Veselí nad Lužnicí má také bohatou historii, která sahá až do 13. století, kdy zde byl založen hrad. V průběhu let se město rozvíjelo a stalo se významným centrem obchodu a řemesel. V 19. století se v okolí města začala rozvíjet zemědělská výroba a potravinářský průmysl, který se stále rozvíjí dodnes.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt