Přeskočit na obsah
Domů » FRUJO a.s.

FRUJO a.s.

O firmě

FRUJO a.s. je česká společnost s hlavním sídlem v obci Tvrdonice, která se specializuje na výrobu ovocných a zeleninových koncentrátů, sirupů a džusů. Společnost byla založena v roce 1994 a dnes patří mezi největší producenty ovocných a zeleninových koncentrátů v Evropě.

Mezi hlavní značky výrobků patří FRUJO, která nabízí širokou škálu ovocných a zeleninových koncentrátů, sirupů a džusů. Společnost používá moderní technologie a přírodní suroviny, což umožňuje výrobu výrobků vysoké kvality.

Výrobky FRUJO jsou baleny do různých typů obalů, včetně skleněných lahví, PET lahví a vakuových sáčků. Společnost má své zastoupení v mnoha zemích světa a její výrobky jsou dostupné v obchodech a restauracích v celé Evropě.

Adresa společnosti je Tvrdonice 710, 691 53 Tvrdonice. Pokud chcete společnost navštívit, můžete se tam dostat například autem z Brna po dálnici D2 směrem na Prahu, poté se stáčíte na dálnici D52 směrem na Hustopeče a z nich na silnici I/52 směrem na Mikulov a Tvrdonice. Alternativně můžete využít veřejnou dopravu, například vlakem do blízkého města Hustopeče a poté autobusem nebo taxíkem do Tvrdonic.

Historie obce Tvrdonice sahá až do 12. století, kdy zde vznikla tvrz a královský dvůr. V průběhu staletí se obec rozvíjela, zejména díky vinařství a ovocnářství. V současné době má obec kolem 1 500 obyvatel a je známá především svými kvalitními víny a ovocem. Spolupráce s FRUJO přináší další významnou průmyslovou aktivitu do této malebné obce na jižní Moravě.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Míchání, pasterizace a chlazení komponentů pro potravinářský průmysl, komponentů pro nápoje asepticky balených do volně ložených hermeticky uzavřených přepravních obalů nebo plastových lahví, kbelíků a kanystrů. Homogenizace a balení sušených práškových směsí pro cukrovinky, dehydrovaných vývarů a směsí koření do plastových sáčků. Míchání, pasterizace, chlazení a balení do plastových lahví zálivek. Míchání, homogenizace a chlazení tukových past a polev balených do plastových kbelíků nebo kartonů s plastovým sáčkem.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Tvrdonice je malebné město v jižní části České republiky, které se může pochlubit několika významnými výrobními podniky.

Jedním z největších zaměstnavatelů v oblasti je společnost Západočeské mlékárny, a.s., která se specializuje na výrobu mléčných výrobků, jako jsou sýry, jogurty, kefíry a tvarohy. Společnost má rozsáhlou distribuční síť a výrobky prodává pod značkou Kras. Dalším významným podnikem v oblasti potravinářského průmyslu je společnost FRUJO a.s., která se specializuje na výrobu ovocných a zeleninových přípravků, jako jsou sirupy, koncentráty, pyré a dezerty. Společnost je známá svou značkou JIPKA.

Kromě potravinářských podniků se v Tvrdonicích nachází také společnost Alte a.s., která se zaměřuje na výrobu elektrotechnických součástek, a společnost Piemme s.r.o., která se zabývá výrobou plastových výlisků.

Historie Tvrdonic sahá až do 12. století, kdy zde byla založena tvrz, která postupně vyrostla v město. V průběhu let se Tvrdonice staly významným centrem zemědělství a dnes jsou známé zejména pro své vinařství a produkci kvalitních vín. Město prošlo v průběhu dějin několika přestavbami a modernizacemi, ale stále si uchovalo svůj historický půvab.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt