Přeskočit na obsah
Domů » HELI FOOD FRESH a.s.

HELI FOOD FRESH a.s.

O firmě

HELI FOOD FRESH a.s. je česká společnost s hlavním sídlem v Milíně, specializující se na zpracování a výrobu čerstvých potravin. Jejím cílem je poskytovat zákazníkům výrobky s vysokou kvalitou a čerstvostí, které jsou vyráběny ze surovin získaných převážně od českých zemědělců.

Obchodní profil společnosti HELI FOOD FRESH a.s. je zaměřen na výrobu a distribuci čerstvých potravin, jako jsou různé druhy sýrů, tvarohů, jogurtů, zakysaných smetan a dalších mléčných výrobků. Společnost se také věnuje výrobě kvalitních salátů, polévek a omáček.

Mezi nejznámější značky HELI FOOD FRESH patří například čerstvý tvaroh s názvem „Zlínský“, zakysaná smetana s názvem „Smetanová královna“ nebo jogurt s ovocem „Helík“. Všechny produkty jsou baleny v moderních a esteticky působících obalech, které chrání obsah výrobků a prodlužují jejich trvanlivost.

Společnost HELI FOOD FRESH a.s. sídlí na adrese Nádražní 265 v Milíně, který se nachází v jihozápadní části Čech. Z větších měst lze do Milína nejlépe dojet po dálnici D4 z Prahy nebo z Písku. Milín je také obsluhován pravidelnými autobusovými a vlakovými spoji.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (pasterizace nebo sterilizace) chlazených nebo ambientních hotových pokrmů balených v plastových vaničkách s fólií.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Milín je menší město v okrese Příbram, nacházející se v jižní části Středočeského kraje. Přestože se jedná o menší město, nachází se zde několik významných výrobních podniků.

Jedním z nich je společnost HELI FOOD FRESH a.s., která se specializuje na výrobu a distribuci čerstvých potravin. Hlavními výrobky této společnosti jsou čerstvé ovoce a zelenina, dále pak čerstvé šťávy a smoothie. Společnost využívá moderní technologie a dodržuje přísné hygienické standardy, aby zajišťovala vysokou kvalitu svých výrobků. HELI FOOD FRESH a.s. má také vlastní výzkumné centrum, kde se věnuje inovacím a vývoji nových produktů.

Dalším významným výrobním podnikem v Milíně je společnost HydroBuilding s.r.o., která se specializuje na výrobu vodovodních a kanalizačních potrubí. Společnost vyrábí různé typy potrubí a příslušenství, které slouží k přepravě vody a odpadních vod. HydroBuilding s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Pipelife, která je jedním z předních světových výrobců plastových potrubí.

Kromě výrobních podniků se v Milíně nachází i několik menších potravinářských podniků, které se zaměřují na výrobu tradičních českých potravin. Mezi tyto podniky patří například rodinná firma U Matěje, která se specializuje na výrobu domácího chleba a pečiva, nebo mlékárna Milín, která vyrábí mléčné výrobky a sýry.

Historie města sahá až do 12. století, kdy zde bylo založeno první panské sídlo. V průběhu staletí se město postupně rozvíjelo a stalo se významným střediskem textilního a kožedělného průmyslu. V současnosti je význam města spojen především s jeho výrobními podniky a krásným okolím, které láká turisty k cyklistickým a pěší turistickým výletům.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt