Přeskočit na obsah
Domů » Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o

Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o

O firmě

J.K.FOOD s.r.o., s adresou Větřkovice 243, 747 43 Větřkovice, je významným hráčem na českém potravinářském trhu. Tato společnost, vedená Jaroslavem Kosterou, se specializuje na výrobu a distribuci široké škály potravinářských výrobků.

Obchodní profil společnosti

Společnost J.K.FOOD s.r.o. se zaměřuje na výrobu potravin s důrazem na kvalitu a čerstvost. Široká nabídka produktů zahrnuje různé druhy mas, mléčných výrobků, pečiva a dalších potravinářských produktů. Společnost také nabízí služby v oblasti potravinářské distribuce a logistiky.

Vzorové značky výrobků

J.K.FOOD s.r.o. je známý svými kvalitními značkami, které jsou oblíbené mezi českými spotřebiteli. Značky a produkty společnosti jsou široce dostupné v maloobchodních prodejnách po celé České republice.

Typ obalu

Společnost J.K.FOOD s.r.o. klade velký důraz na udržitelnost a ekologickou odpovědnost. Proto většina jejich produktů je balena v recyklovatelných obalech, jako jsou papír, karton nebo biodegradabilní plast. Společnost neustále hledá nové způsoby, jak minimalizovat svůj dopad na životní prostředí.

Jak se dostat do Větřkovic

Větřkovice se nachází v Moravskoslezském kraji, nedaleko města Opava. Z Prahy je nejrychlejší cesta po dálnici D1 směrem na Brno, poté přejít na D48 směrem na Frýdek-Místek a pokračovat po silnici I/57 směrem na Opavu. Z Brna se lze do Větřkovic dostat po D1 a D48, stejně jako z Prahy. Z Ostravy je to jen krátká cesta po I/57 směrem na Opavu.

Společnost J.K.FOOD s.r.o. je hrdá na svou tradici výroby kvalitních potravin a na svůj přístup k udržitelnosti. Její produkty jsou vyráběny s mimořádnou péčí a přísnými standardy kvality, aby zákazníkům poskytly nejlepší možný zážitek.

Pokud hledáte českou společnost, která nabízí širokou škálu kvalitních potravinářských výrobků, J.K.FOOD s.r.o. je skvělou volbou. S hlavním sídlem ve Větřkovicích se tato společnost stala důležitým hráčem na českém potravinářském trhu.

V rámci svých služeb nabízí J.K.FOOD s.r.o. také širokou škálu distribučních a logistických služeb, což z ní dělá univerzálního partnera pro maloobchodníky i pro ostatní potravinářské výrobce. Společnost se také vyznačuje svým závazkem k udržitelnosti a odpovědnosti k životnímu prostředí.

Pokud jde o jejich výrobky, J.K.FOOD s.r.o. se může pochlubit širokou škálou potravin od čerstvého masa, přes mléčné výrobky, až po pečivo. Všechny tyto produkty jsou baleny v recyklovatelných obalech, což je dalším důkazem společnosti o její snaze o minimalizaci dopadu na životní prostředí.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (mletí, míchání a balení) koření, kořenících směsí, sušeného ovoce a zeleniny, ostatních sušených výrobků (agar, želatina, instantní směsi na kaše, suché omáčky, polévky, marinády, ostatní směsi přísad a s přísadami), instantní pšeničné mouky, bramborových a obilných směsí, olejnatých semen, ořechů, sušených hub do pružných fólií, sáčků, plastových kbelíků, plastových big-boxů a big-bagů. Výroba směsí, balení česnekové pasty balené do plastových kbelíků. Výroba sušených těstovin balených do pružných fólií. Výroba (napařování a sušení) instantních těstovin balených do ohebné fólie. Výroba (míchání, pasterizace a balení) tekutých omáček do flexibilní fólie, plastových kbelíků a plastových džezvy. Balení instantních směsí do kelímků s těsnícím víčkem. Pasterizace/ sterilizace.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Větřkovice: Město průmyslu a historie

Větřkovice, malá obec v Moravskoslezském kraji, je místem, kde průmysl a historie jdou ruku v ruce. Zatímco je známá hlavně díky společnosti J.K.FOOD s.r.o., nachází se zde i další významné výrobní podniky.

Významné výrobní podniky ve Větřkovicích

Jedním z nich je například společnost Větřkovice Machinery Group, která je významným výrobcem strojů a zařízení pro energetický a petrochemický průmysl. Společnost je známá svými inovativními řešeními a širokým spektrem produktů, které vyváží do celého světa.

Dalším významným podnikem v oblasti je společnost Větřkovice Power Engineering, která se zabývá výrobou a prodejem energetických zařízení, včetně turbín a kotelů.

Potravinářské podniky ve Větřkovicích

Kromě J.K.FOOD s.r.o. se ve Větřkovicích nachází i několik dalších potravinářských podniků. Například místní pekárna a cukrárna, které nabízejí širokou škálu čerstvých pečiv a sladkostí.

Historie Větřkovic

Větřkovice jsou historicky spojeny s těžkým průmyslem. Založeny byly v 14. století a postupně se vyvíjely jako zemědělská obec. V 19. století zde byly založeny první průmyslové podniky, které se zaměřovaly na výrobu strojů a zařízení pro těžební průmysl.

V průběhu 20. století se Větřkovice staly důležitým centrem strojírenství a těžkého průmyslu. Dnes jsou domovem pro několik významných průmyslových podniků, včetně společnosti Větřkovice Machinery Group a Větřkovice Power Engineering.

Větřkovice jsou tedy místem s bohatou průmyslovou historií, kde se tradiční řemesla a moderní technologie spojují k vytvoření produktů nejvyšší kvality. Ať už se jedná o stroje pro energetický průmysl nebo kvalitní potraviny, Větřkovice jsou místem kde se inovace a tradice snoubí v harmonii.

Větřkovice jsou také známé svými potravinářskými podniky. Kromě výroby vysoce kvalitních potravinářských výrobků v J.K.FOOD s.r.o., se zde nachází i řada malých místních pekařství a cukráren, které vyrábějí čerstvé a chutné pečivo a sladkosti. Tato kombinace velkých průmyslových podniků a malých řemeslných obchodů dává Větřkovicím jedinečný charakter.

Historie Větřkovic je bohatá a fascinující. Od jejich založení v 14. století, přes rozvoj průmyslu v 19. a 20. století, až po současnost, kdy jsou domovem pro některé z nejvýznamnějších průmyslových podniků v České republice, Větřkovice mají mnoho příběhů k vyprávění.

Větřkovice jsou skvělým příkladem toho, jak může malá obec hrát významnou roli v českém průmyslu. S jejich bohatou historií, inovativními průmyslovými podniky a kvalitními potravinářskými výrobky, jsou Větřkovice místem, které stojí za to poznat.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt