Přeskočit na obsah
Domů » LINEA NIVNICE

LINEA NIVNICE

O firmě

LINEA NIVNICE, a.s. je významnou firmou působící v potravinářském průmyslu. Společnost se specializuje na výrobu a balení potravinářských výrobků pro zahraniční i domácí trh. Firma byla založena v roce 1996 a v současnosti zaměstnává více než 300 lidí.

Produkty a značky

Hlavním produktem firmy jsou různé druhy kečupů, hořčic, majonéz, omáček, dresinků a dalších potravinářských výrobků. LINEA NIVNICE, a.s. se soustředí na výrobu vysokokvalitních produktů s přidanou hodnotou, které uspokojí požadavky nejnáročnějších zákazníků. Kromě svých vlastních značek společnost také vyrábí potravinářské produkty pro různé značky na základě zakázek od zahraničních a domácích partnerů.

Typy obalů

Produkty LINEA NIVNICE, a.s. jsou k dostání v různých typech obalů. Záleží na konkrétním produktu, ale obvykle jsou nabízeny v plastových nebo skleněných nádobách s kovovými víčky.

Adresa a dostupnost

LINEA NIVNICE, a.s. sídlí na adrese U Dvora 190, 68751 Nivnice v České republice. Firma je snadno dostupná z největších měst v České republice. Z Brna se do Nivnice dostanete přibližně za 40 minut autem po dálnici D2. Z Prahy je nejlepší jet po dálnici D1 směrem na Brno a poté přesednout na D2. Cesta trvá přibližně 2,5 hodiny.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (odpařování, kvašení, filtrace, čiření, míchání, destilace, pasterizace, plnění MAP) ovocných a zeleninových šťáv, nápojů, sirupů, koncentrátů, protlaků, kečupů, jablečných výlisků, ovocných vín a destilátů. Balení do vícevrstvých kartonů a sáčků, skleněných a plastových lahví.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Nivnice je malebné město nacházející se v jižní části Moravy v blízkosti hranice s Slovenskem. Město má dlouhou historii sahající až do 11. století a několik památek na tuto dobu se zachovalo dodnes.

Kromě historických památek má Nivnice také dynamickou ekonomiku a najdeme zde několik významných firem. Jednou z nich je například společnost SWARCO FUTURIT, která se specializuje na výrobu silničního osvětlení a dopravního značení.

Další významnou společností působící v Nivnici je firma COOP Jednota Nivnice, která se zabývá výrobou a prodejem potravin. Její produkty jsou velmi oblíbené u místních obyvatel i turistů.

Historie města sahá až do 11. století, kdy zde byla založena první osada. V 16. století byla postavena zdejší tvrz, která se stala centrem místního panství. V průběhu 19. století se Nivnice stala významným střediskem textilní výroby a po druhé světové válce se zde začaly rozvíjet další průmyslové odvětví.

Pokud se chcete do Nivnice dostat, nejlepší možností je použít vlastní automobil. Město leží v blízkosti dálnice D55 a z Brna i z Uherského Hradiště je možné sem dojet za necelou hodinu. Alternativou je také použití místních autobusových linek.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt