Přeskočit na obsah
Domů » Madeta a.s.

Madeta a.s.

O firmě

Madeta a.s. je největší český výrobce mléčných výrobků, jehož historie sahá až do roku 1906. Závod v Jindřichově Hradci (IČO: C0083127) je jedním ze šesti výrobních závodů této společnosti v České republice. Madeta je známá svou širokou nabídkou mléčných výrobků, které jsou vysoce kvalitní a oblíbené mezi spotřebiteli.

Mezi hlavní produkty Madety patří různé druhy sýrů, jogurtů, zakysaných výrobků, smetanových výrobků, tvarohů a dalších mléčných specialit. Vzorovými značkami této společnosti jsou například Madeta, Selact, Pytloun, Milko a Hollandia, které zahrnují široký sortiment výrobků pro různé cílové skupiny zákazníků.

Co se týče obalů, Madeta používá různé typy obalů podle konkrétního výrobku. Pro jogurty, zakysané výrobky a smetanové výrobky jsou nejčastěji používány plastové kelímky s alobalovým víčkem, zatímco sýry bývají baleny ve folii či speciálním papíru. Pro mléko a některé další tekuté výrobky se používají kartonové obaly s vrstvou hliníkové fólie a plastovým uzávěrem.

Adresa závodu Madeta a.s. v Jindřichově Hradci je Jiráskovo předměstí 638/III, 37757 Jindřichův Hradec, Czechia. Město Jindřichův Hradec leží na jihovýchodě České republiky a je dobře dostupné z větších měst. Z Prahy je možné se do Jindřichova Hradce dostat vlakem či autobusem, cesta trvá přibližně 2,5 hodiny. Z Brna je nejrychlejší cesta vlakem s přestupem, která trvá zhruba 2 hodiny.

Madeta a.s. je důležitým zaměstnavatelem v regionu a hrdě se hlásí k českému původu svých výrobků.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (odtučňování, pasterizace, fermentace, solení, odpařování, sušení, míchání, plnění a aseptické plnění) mléčných výrobků (sýry, tvarohy, jogurty, tvaroh, tvarohové a smetanové dezerty, tvarohové pomazánky, sušené mléko a odstředěné mléko) a balení do různých obalů (plastové obaly, kbelíky, papírové obaly, big-bagy a kamiony) s modifikovanou atmosférou nebo bez ní.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Jindřichův Hradec je malebné město s bohatou historií, nacházející se v Jihočeském kraji. Kromě závodu Madeta a.s., který byl zmíněn v předchozím textu, se zde nacházejí i další významné výrobní podniky a potravinářské firmy.

Jedním z takových podniků je společnost MECAS ESI s.r.o., která se specializuje na vývoj a výrobu komponentů pro automobilový průmysl. Tato firma má své zákazníky po celém světě a její výrobky najdeme v mnoha typech vozidel.

V oblasti potravinářství stojí za zmínku firma Vodňanská drůbež, a.s. se závodem v nedalekém okolí Jindřichova Hradce. Tento podnik se zabývá chovem a zpracováním drůbeže, především kuřat a krůt. Produkty Vodňanské drůbeže jsou známé pro svou kvalitu a širokou nabídku chutných masných výrobků.

Jindřichův Hradec má bohatou historii, která sahá až do 12. století. Město bylo založeno kolem hradu, který byl postaven na strategickém místě mezi Prahou a Vídní. V průběhu středověku se město rozvíjelo díky obchodu a řemeslům. Jindřichův Hradec je známý svým historickým centrem s nádherným zámkem, který patří k největším ve střední Evropě, a kostelem svatého Jana Křtitele. V 16. a 17. století bylo město centrem renesanční kultury a umění, což se projevuje na mnoha stavebních památkách a výtvarných dílech v městě.

V 19. století se Jindřichův Hradec stal důležitým železničním uzlem, což přispělo k rozvoji průmyslu a obchodu v regionu. Dnes je město oblíbenou turistickou destinací, která láká návštěvníky svou historií, architekturou a přírodním bohatstvím v okolí.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt