Přeskočit na obsah
Domů » MASO WEST s.r.o.

MASO WEST s.r.o.

O firmě

V dnešním článku se podíváme na společnost MASO WEST s.r.o., která sídlí v Klatovech. Tato firma se zabývá výrobou a prodejem kvalitního českého masa a masných výrobků.

Obchodní profil společnosti

MASO WEST s.r.o. je firma, která se zaměřuje na výrobu a distribuci tradičních českých masných výrobků. Společnost klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků a používá k tomu maso pocházející pouze od prověřených dodavatelů. V sortimentu firmy najdeme širokou nabídku masných produktů, jako jsou uzeniny, salámy, paštiky, klobásy a další.

Vzorové značky výrobků

Společnost MASO WEST s.r.o. nabízí několik řad svých produktů. Patří sem například:

1. Tradiční uzeniny – klasické uzenářské výrobky jako šunka, slanina, čabajka či špekáček.
2. Salámy a klobásy – široký výběr tradičních českých salámů a klobás, jako jsou třeba špekáčky, utopenci nebo krajícové salámy.
3. Paštiky – lahodné paštiky z různých druhů masa, s různými dochucovadly a kořením.

Typ obalu pro výrobky

MASO WEST s.r.o. používá pro své výrobky různé typy obalů, které zaručují dlouhou trvanlivost a zachování chuti. Mezi nejčastěji používané obaly patří:

1. Vakuové balení – vhodné pro uzeniny, maso a masné výrobky, které vyžadují ochranu před okysličením a zároveň potřebují být hygienicky zabalené.
2. Sklenice – pro paštiky a další masné konzervy, které se tak lépe uchovávají a jsou chráněny před vnějšími vlivy.
3. Plastové obaly – pro balení salámů, klobás a dalších výrobků, které vyžadují lehkost a snadnou manipulaci.

Adresa společnosti

MASO WEST s.r.o.
Maxima Gorkého 682
339 01 Klatovy
Czechia

Jak se dostat do Klatov z větších měst České republiky

Klatovy jsou snadno dostupné z většíchměst České republiky. Z Prahy můžete cestovat vlakem nebo autobusem. Vlaky jezdí pravidelně z hlavního nádraží a cesta trvá přibližně 2 hodiny a 20 minut. Autobusy z Prahy jezdí z autobusového nádraží Florenc a do Klatov dorazíte za zhruba 2 hodiny.

Z Plzně je cesta do Klatov ještě rychlejší. Vlakem dorazíte do cíle za zhruba 40 minut a autobusem za přibližně hodinu. Vlaky i autobusy jezdí z Plzně pravidelně.

Pokud cestujete z Českých Budějovic, nejlepší volbou je vlak, který vás do Klatov dopraví za zhruba 2 hodiny a 40 minut. Autobusy z Českých Budějovic do Klatov jezdí méně často a cesta trvá delší dobu.

Klatovy jsou dobře dostupné také z dalších měst, jako jsou Písek, Domažlice, Strakonice nebo Tábor.

Shrnutí

MASO WEST s.r.o. je klatovská firma, která se zabývá výrobou a distribucí tradičních českých masných výrobků. Společnost klade důraz na kvalitu a nabízí široký sortiment produktů, jako jsou uzeniny, salámy, paštiky a klobásy. MASO WEST s.r.o. používá pro své výrobky různé obaly, které zaručují dlouhou trvanlivost a zachování chuti. Klatovy, kde sídlo firmy najdete, jsou dobře dostupné z větších měst České republiky vlakem nebo autobusem.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (vykostění a porcování) chlazeného nebo zmrazeného masa. Výroba (bourání, mletí, míchání, fermentace, krájení, konzervování, vaření, pečení, tepelné zpracování, uzení) masných výrobků (tepelně opracovaných, trvanlivých tepelně opracovaných, trvanlivých fermentovaných, polotovarů, pasterizovaných masných konzerv, živočišných jedlých tuků, aspikových výrobků). Výroba (vaření, míchání, tepelné zpracování, krájení) vaječných výrobků. Balení do sáčků, fólií a tácků v ochranné atmosféře nebo vakuu.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Klatovy, malebné město v západních Čechách, se může pochlubit několika významnými výrobními podniky. Mezi ně patří například:

1. Klatovská tiskárna a.s. – Tento podnik se specializuje na polygrafické služby, jako je tisk časopisů, knih, letáků a dalších tiskovin. Klatovská tiskárna a.s. má dlouholetou tradici a díky moderním technologiím nabízí kvalitní tiskové výrobky.

2. Formoplast Klatovy s.r.o. – Firma se zabývá výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl, elektrotechniku a další obory. Společnost Formoplast Klatovy s.r.o. je důležitým dodavatelem pro mnoho zákazníků v České republice i v zahraničí.

Potravinářské podniky v Klatovech

Kromě MASO WEST s.r.o. se v Klatovech nachází i několik dalších potravinářských podniků. Příkladem může být pekárna a cukrárna Havelka, která zákazníkům nabízí čerstvé pečivo, sladké pečivo a dorty. Dále zde najdete i mlékárnu Klatovy, která se specializuje na výrobu mléčných výrobků, jako jsou jogurty, sýry či tvarohy.

Historie města Klatovy

Historie města Klatovy sahá až do 13. století, kdy bylo založeno Přemyslem Otakarem II. Město bylo založeno na obchodní cestě z Norimberka do Benátek, což mu zajistilo rychlý rozvoj. Ve 14. století zde byla založena cisterciácká opatství, která významně přispěla k rozvoji města.

Klatovy si zachovaly svůj historický ráz, což dokazují zachovalé památky, jako jsou radnice, barokní lékárna U Bílého jednorožce nebo katakomby pod jezuitským kostelem Nanebevzetí Panny Marie. Město je také známé díky svému kašně s pramenem pitné vody, který byl kdysi součástí rozsáhlého vodovodního systému.

Klatovy jsou dnes aktivním městem s bohatým kulturním a společenským životem. Kromě průmyslu je zde rozvinut i cestovníruch, který přitahuje turisty z celého světa. Návštěvníci mohou navštívit různé kulturní akce, jako jsou hudební festivaly, divadelní představení a výstavy.

V oblasti sportu jsou Klatovy známé svým fotbalovým týmem, který má dlouholetou tradici. Město také nabízí mnoho možností pro rekreační sport, jako jsou cyklotrasy, tenisové kurty, plavecký bazén či moderní sportovní hala.

Významná podnikatelská činnost a bohatá historie Klatov přispívají k tomu, že město je důležitým centrem pro obyvatele z okolí i turisty z celého světa. Město se pyšní mnoha kulturními památkami, které svědčí o jeho bohaté historii, a také moderními podniky, které poskytují zaměstnání a služby pro místní obyvatele.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt