Přeskočit na obsah
Domů » Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o.

Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o.

O firmě

Mlékárna Valašské Meziříčí je česká společnost se sídlem v městě Valašské Meziříčí. Společnost se specializuje na výrobu mléčných výrobků, jako jsou sýry, jogurty, tvarohy a další mléčné výrobky. Mlékárna je známá svými tradičními recepturami a kvalitními surovinami.

Výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí jsou prodávány pod značkou „Valašské výrobky“. Společnost používá různé typy obalů pro své výrobky, včetně skleněných a plastových kelímků a obalů z papíru.

Adresa společnosti je Zámecká 2/57, 757 01 Valašské Meziříčí, Česká republika. Z větších měst v České republice se do Valašského Meziříčí lze dostat například vlakem z Ostravy nebo Brna. Z Prahy se lze do Valašského Meziříčí dostat přestupem v Olomouci.

Historie města Valašské Meziříčí sahá až do 13. století, kdy zde byl založen hrad. Ve 14. století se zde usadili Valaši, kteří město ovlivnili svou kulturou a tradicemi. V průběhu let se z Valašského Meziříčí stalo významné průmyslové centrum a důležité centrum obchodu a služeb v regionu. Město je dnes známé svými kulturními a historickými památkami, včetně několika kostelů, zámku a muzea.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Pasterizace a stáčení chlazeného mléka (PET lahve) a smetany (PP kelímky); pasterizace, fermentace a balení chlazených fermentovaných ochucených a neochucených mléčných nápojů (PET lahve nebo LDPE krabice), jogurtů (PP kelímky nebo LLDPE big bagy) a zakysané smetany (PP kelímky).

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Valašské Meziříčí je město ležící v Moravskoslezském kraji, které má bohatou historii a v současnosti zde působí několik významných výrobních podniků.

Mezi významné výrobní podniky patří například společnost Hanácké masokombináty, která se specializuje na výrobu uzenin a masných výrobků. Další významnou společností je Valašské strojírny, které se zabývají výrobou a dodávkami zařízení pro energetiku a hutnictví. Dále zde působí společnost Siempre, která se věnuje výrobě potravinářských surovin a sypkých směsí.

Co se týče potravinářských podniků, kromě již zmíněné Mlékárny Valašské Meziříčí zde působí i společnost Kofola, která se specializuje na výrobu nealkoholických nápojů, např. limonády, džusy a další.

Historie města sahá až do 13. století, kdy zde byla založena první osada. V průběhu staletí se město rozvíjelo a stalo se významným střediskem textilní výroby a obchodu. V období první republiky zde bylo založeno několik významných továren a podniků, které se specializovaly na výrobu textilu, kůže a obuvi. Po druhé světové válce se město stalo součástí socialistického Československa a v průběhu 50. a 60. let se zde výrazně rozvíjel strojírenský průmysl. V posledních desetiletích došlo k modernizaci města a rozvoji nových průmyslových oblastí.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt