Přeskočit na obsah
Domů » Moravia Lacto a.s.

Moravia Lacto a.s.

O firmě

Moravia Lacto a.s. je významnou společností působící v oblasti mlékárenství a výroby mléčných výrobků. Sídlo společnosti se nachází na adrese Jiráskova 94, 586 01 Jihlava v České republice.

Moravia Lacto a.s. se specializuje na výrobu široké škály mléčných výrobků, včetně sýrů, jogurtů, tvarohů, smetanových výrobků a dalších. Mezi nejznámější značky této společnosti patří Moravia Lacto, Karpatský trdelník a Mléčná farma.

Společnost používá různé typy obalů pro své výrobky, včetně plastových kelímků, skleněných dóz a kartonových obalů. Důležitým faktorem je i kvalita surovin, které jsou použity při výrobě.

Pokud se chystáte na návštěvu Moravia Lacto a.s. v Jihlavě, nejlepší je použít vlastní dopravu, neboť přímé spojení vlakem či autobusem je omezené. Jihlava se nachází v blízkosti dálnice D1, která spojuje Prahu s Brnem a Ostravou.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (odstřeďování mléka, pasterizace mléka a smetany, fermentace, srážení, solení, zrání) tekutých mléčných produktů a fermentovaných mléčných produktů a tvarohů, tavených sýrů, tvrdých a polotvrdých sýrů. Balení tekutých mléčných produktů a fermentovaných mléčných produktů do Pure-Pak kartónů a plastových pytlů a kbelíků. Uzení, krájení, plátkování, strouhání a balení tvarohů, tavených sýrů a sýrů do různých plastových obalů (folie, kelímky, kbelíky, pytle) včetně ochranné atmosféry a vakua, celulózních střev a do hliníkových fólií Vyloučení: Sušené a zahuštěné mléčné výrobky.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Jihlava je město v Kraji Vysočina, které se pyšní bohatou průmyslovou historií. Nachází se zde několik významných výrobních podniků.

Jedním z největších zaměstnavatelů v Jihlavě je společnost Agrostroj Pelhřimov, a.s. Vyrábí traktory, zemědělskou techniku a další stroje pro venkovské hospodářství. Firma se může pochlubit mnoha oceněními a mezinárodními certifikáty, které potvrzují vysokou kvalitu jejich výrobků.

Další významnou společností je Dukla Vysoké Mýto, a.s. Specializuje se na výrobu nábytku a kuchyňských linek, které exportuje do celého světa. Jejich výrobky jsou známé pro svou kvalitu, moderní design a praktičnost.

V Jihlavě se také nachází firma Kostelecké uzeniny, a.s., která patří mezi největší výrobce uzenin v České republice. Jejich produkty jsou velmi oblíbené a často se objevují na českých stolech během různých příležitostí.

Kromě těchto společností se v Jihlavě nachází také několik menších podniků, které se specializují na výrobu dalších produktů, jako jsou například keramické výrobky, elektronické součástky, nebo dřevěné hračky.

Historie Jihlavy sahá až do 11. století, kdy zde byla založena první osada. V průběhu staletí se město rozvíjelo a stalo se významným obchodním centrem.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt