Přeskočit na obsah
Domů » [Náchod] ISO 8573 – Kvalita stlačeného vzduchu

[Náchod] ISO 8573 – Kvalita stlačeného vzduchu

ISO 8573: Náchod, Broumov, Červený Kostelec, Česká Skalice, Hronov, Jaroměř, Meziměstí, Nové Město nad Metují, Police nad Metují, Stárkov, Teplice nad Metují

stlačený vzduch
Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu podle normy ISO 8573 z hlediska těchto parametrů:
  • Obsah pevných částic
  • Obsah vody / tlakový rosný bod
  • Obsah olejových aerosolů
  • Mikrobiologické zkoušky

[Náchod] ISO 8573 – Kvalita stlačeného vzduchu

Měření kvality stlačeného vzduchu provádíme v souladu s normou ISO 8573 v: Náchod, Broumov, Červený Kostelec, Česká Skalice, Hronov, Jaroměř, Meziměstí, Nové Město nad Metují, Police nad Metují, Stárkov, Teplice nad Metují a lokality v okolí.

Čas zahájení měření

Ve vesnici: Náchod, Broumov, Červený Kostelec, Česká Skalice, Hronov, Jaroměř, Meziměstí, Nové Město nad Metují, Police nad Metují, Stárkov, Teplice nad Metují můžeme začít měřit kvalitu stlačeného vzduchu přibližně od 9.00 -10.00 hodin.

Měření čistoty stlačeného vzduchu na několika místech téže společnosti

Pokud má vaše společnost pobočky na několika místech (ve stejném městě nebo v různých městech), můžeme případně provést měření tesgo ve stejný den v každé pobočce. Na základě níže uvedených tabulek však prosím odhadněte, zda je možné práci dokončit přibližně za 8 hodin.
Předpokládejte, že doba provedení zkoušek stlačeného vzduchu podle normy ISO 8573 je:
– pouze částice: přibližně 30 minut na jednom měřicím místě
– částice/voda/olej: přibližně 60 minut na jednom měřicím místě.

Přibližná doba jízdy mezi body měření

Město AMěsto BVzdálenost (km)Doba jízdy (min)
NáchodBroumov1420
NáchodČervený Kostelec1725
NáchodČeská Skalice1927
NáchodHronov913
NáchodJaroměř1522
NáchodMeziměstí913
NáchodNové Město nad Metují913
NáchodPolice nad Metují1420
NáchodStárkov1522
NáchodTeplice nad Metují1015

Průmyslový vývoj východních regionů České republiky: Náchod a okolí

1. Náchod Náchod je historicky průmyslové město s hlubokými kořeny v strojírenství a obuvnickém průmyslu. Dnes je domovem několika moderních výrobních závodů a podniků. Náchodské strojírny jsou známé pro svou inovační schopnost a exportní orientaci. Ve městě se nachází také několik významných kulturních památek a historických budov, které odrážejí jeho bohatou historii.

2. Broumov Broumov je malebné město s bohatým dědictvím v textilním průmyslu. Jeho historické centrum je svědkem staletí obchodní a průmyslové aktivity. Dnes je známý svými ručně vyrobenými textilními výrobky a je centrem řemesel a umění v regionu.

3. Červený Kostelec Červený Kostelec je důležitým centrem dřevozpracujícího průmyslu. Místní podniky vyrábějí vysokokvalitní dřevěné výrobky a nábytek, které jsou vysoce ceněny v celém regionu. Město je také domovem několika historických památek a budov.

4. Česká Skalice Jedná se o historické město s bohatou tradicí v textilním průmyslu. Místní podniky nabízejí širokou škálu textilních výrobků, od tradičního až po moderní design. Česká Skalice je také známá svým historickým centrem a kulturními památkami.

5. Hronov Hronov je město s dlouhou tradicí v textilním a strojírenském průmyslu. Dnes je domovem několika moderních výrobních podniků a malých obchodů. Hronov je také známý svými kulturními a uměleckými akcemi, které přitahují návštěvníky z celého regionu.

6. Jaroměř Jaroměř je průmyslové město s diverzifikovaným průmyslem, včetně chemie, potravinářství a strojírenství. Město hraje klíčovou roli v dopravě a logistice v regionu díky své strategické poloze. Historické centrum Jaroměře je svědkem bohaté historie a kultury.

7. Meziměstí Nacházející se blízko hranice s Polskem, Meziměstí má silnou průmyslovou tradici, zejména v textilním průmyslu. Je také důležitou dopravní křižovatkou, což podporuje jeho ekonomický růst.

8. Nové Město nad Metují Toto malebné město je známé svým kulturním a historickým dědictvím. Průmyslově se zaměřuje na dřevozpracující průmysl a výrobu nábytku. Historické centrum města je domovem mnoha památek a muzeí.

9. Police nad Metují Police nad Metují je malé město s bohatou historií v potravinářském průmyslu. Místní podniky vyrábějí tradiční české výrobky, které jsou oblíbené v celém regionu. Město je také známé svou nádhernou přírodou a turistickými stezkami.

10. Stárkov Stárkov je malebné město s bohatým historickým dědictvím. Průmyslově se věnuje především zemědělství a potravinářství. Město je oblíbeným místem pro turisty díky své krásné přírodě a historickým památkám.

11. Teplice nad Metují Teplice nad Metují je známé svými nádhernými skalními městy a je oblíbeným turistickým destinacím. Průmyslově se město zaměřuje na služby spojené s cestovním ruchem, včetně ubytování, stravování a outdoorových aktivit. Město má také bohatou kulturu a historii, která přitahuje návštěvníky z celého světa.

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt