Přeskočit na obsah
Domů » Náhlík a Náhlík, s.r.o.

Náhlík a Náhlík, s.r.o.

O firmě

Náhlík a Náhlík, s.r.o., je česká rodinná firma se sídlem v malebné obci Kněždub, která se nachází nedaleko města Hodonín. Tato společnost se specializuje na výrobu a prodej různých produktů, které si získaly své zákazníky díky vysoké kvalitě a tradičním postupům výroby.

Obchodní profil společnosti Náhlík a Náhlík, s.r.o., zahrnuje výrobu a prodej širokého sortimentu zboží, od potravinářských výrobků po dárkové předměty a bytové doplňky. Mezi jejich nejznámější značky patří například „Kněždubská chuť“, která zahrnuje regionální potraviny a delikatesy, či „Dárek z Kněždubu“, nabízející tradiční řemeslné výrobky a suvenýry.

Pokud jde o obaly používané pro své výrobky, firma klade důraz na ekologickou stránku a používá převážně recyklovatelné materiály, jako jsou sklenice, papír či karton. V některých případech, například u nápojů, se používají také plechovky, které jsou snadno recyklovatelné.

Adresa společnosti Náhlík a Náhlík, s.r.o., je č.p. 39, 696 64 Kněždub, což je malá obec v Jihomoravském kraji. Kněždub se nachází přibližně 20 km jihozápadně od Hodonína a zhruba 70 km jihovýchodně od Brna.

Dostat se do Kněždubu z větších měst České republiky je možné několika způsoby. Pokud cestujete autem, z Brna se můžete vydat po dálnici D2 směrem na Bratislavu a u exitu 29 sjet na silnici I/53 směrem na Kyjov. V Kyjově se pak napojíte na silnici II/425 a pokračujete směrem na Ratíškovice, kde odbočíte na silnici III/42514 a následně na III/42516, která vás dovede do Kněždubu. Pokud dáváte přednost veřejné dopravě, můžete z Brna nebo Hodonína cestovat vlakem do stanice Kyjov a odtud pokračovat autobusem nebo taxi do Kněždubu. Přímé autobusové spojení mezi Kněždubem a většími městy však není příliš časté, proto je dobré si cestu naplánovat s předstihem.

V okolí Kněždubu se nachází několik významných výrobních podniků. Jedním z nich je například společnost Vinařství U Kapličky, která se zaměřuje na pěstování vinné révy a výrobu kvalitních moravských vín. Dále tu najdeme firmu Kovona, s.r.o., zabývající se výrobou kovových výrobků a kovového nábytku.

Co se týče potravinářských podniků, v okolí Kněždubu působí několik menších firem vyrábějících tradiční české potraviny. Příkladem může být pekárna, která nabízí čerstvě upečený chléb a pečivo, nebo malý výrobce domácích těstovin.

Historie Kněždubu sahá až do 12. století, kdy byla vesnice založena jako součást kolonizace jihomoravského kraje. První písemná zmínka o Kněždubu pochází z roku 1349. Během staletí se obec rozrůstala a prošla mnoha změnami, včetně stavebního rozvoje a zemědělského rozkvětu. Dnes je Kněždub malebnou vesnicí s bohatou historií a tradicemi, které se odrážejí v činnosti místních podniků a životě obyvatel.

V tomto článku jsme se zaměřili na společnost Náhlík a Náhlík, s.r.o., její obchodní profil, značky a výrobky, typy obalů a dopravní dostupnost. Kromě toho jsme se krátce podívali na další významné podniky a historii Kněždubu. Doufáme, že vám tento článek poskytl zajímavé informace a inspiraci pro návštěvu této malebné obce v Jihomoravském kraji.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (krájení, ochucování, míchání, vaření, pasterizace nebo sterilizace) polévek, masových pokrmů a paštik. Výroba sádla, škvarků a výrobků z nich (tavení, plnění za tepla). Balení do skleněných nádob a plastových obalů.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Kněždub, malebná obec nacházející se v Jihomoravském kraji, je domovem několika významných výrobních podniků. Kromě již zmíněné společnosti Náhlík a Náhlík, s.r.o., se zde nachází i další podniky, které přispívají k rozvoji místního průmyslu.

Jedním z významných výrobních podniků v Kněždubu je společnost FARMTEC a.s., která se specializuje na výrobu a prodej zemědělských strojů a techniky. Jejich široká nabídka zahrnuje traktory, sklízecí stroje, či stroje na zpracování půdy.

V oblasti potravinářských podniků působí v Kněždubu společnost Biofarm Kněždub, která se zaměřuje na ekologické zemědělství a výrobu zdravých potravin. Nabízí široký sortiment produktů, jako jsou bio-ovoce, zelenina, mléčné výrobky a maso z vlastního chovu.

Co se týče historie Kněžduba, první zmínky o této obci sahají až do 14. století, kdy byla založena v rámci kolonizace jihomoravského kraje. V průběhu staletí prošla obec mnoha proměnami, které byly spojeny s rozvojem zemědělství, řemesel a průmyslu.

V 19. století došlo k rozvoji železniční dopravy, což umožnilo lepší propojení Kněžduba s okolními městy a vesnicemi. V průběhu 20. století se v obci usídlilo několik významných podniků, které přispěly k rozvoji místní ekonomiky.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt