Přeskočit na obsah
Domů » NET PLASY, spol. s.r.o.

NET PLASY, spol. s.r.o.

O firmě

NET PLASY, spol. s r.o., je úspěšná česká společnost, která se sídlem v Bystřici pod Hostýnem. Jejím hlavním obchodním profilem je výroba a distribuce technologických a průmyslových zařízení a komponentů, které najdeme v širokém spektru odvětví.

Výrobní značky společnosti zahrnují několik produktových řad, které si získaly důvěru zákazníků díky kvalitě a inovativnosti. Patří sem například série komponentů pro řízení a monitorování výrobních procesů, které pomáhají zefektivnit provoz průmyslových podniků.

Společnost dále nabízí široký sortiment výrobků, které jsou baleny v různých typech obalů. V závislosti na konkrétním produktu a jeho použití můžeme nalézt výrobky balené například ve sklenicích nebo plechovkách. Důraz je kladen na udržitelnost a snahu minimalizovat negativní dopady na životní prostředí.

Adresa společnosti NET PLASY, spol. s r.o., je U Mlékárny 1020, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, Czechia. Toto malebné město je snadno dostupné z větších měst České republiky, a to jak vlakem, tak autobusem. Například z Brna můžete cestovat vlakem směrem na Kojetín a poté přestoupit na autobus, který vás dovede přímo do Bystřice pod Hostýnem. Z Prahy se můžete vydat vlakem směrem na Přerov a následně pokračovat autobusem.

NET PLASY, spol. s r.o., se těší dobré pověsti na trhu a stále se rozrůstá. Společnost investuje do výzkumu a vývoje nových technologií, což jí umožňuje udržovat si konkurenční výhodu a přizpůsobovat se novým tržním trendům. Zaměstnanci společnosti se neustále vzdělávají a zdokonalují své dovednosti, což je zárukou vysoké kvality výrobků a služeb.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Zpracování (pasterizace, fermentace, termizace, okyselování, zahřívání, míchání, homogenizace, zrání, odkapávání, napařování, tvarování, solení, hnětení, krájení a chlazení) mléka, smetany, termizované roztíratelné smetany, roztíratelné smetany s rostlinným tukem, termizovaného sýra, pařeného sýra, měkkého tvarohu a másla a balení do plastových kelímků s plastovým nebo hliníkovým víčkem, plastových kbelíků, hliníkových a plastových fólií s vakuem nebo bez vakua nebo s modifikovanou atmosférou.. Plnění odstředěného mléka, smetany a syrovátky pro přepravu ve velkém.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Pardubice jsou město s bohatou historií a silnou průmyslovou základnou. V oblasti výroby se zde nacházejí několik významných podniků, které patří k největším zaměstnavatelům ve městě.

Jedním z nich je Synthesia, a.s., která se specializuje na výrobu chemických látek a výbušnin. Společnost má dlouholetou historii a důležitý význam pro město i celý kraj.

V oblasti potravinářského průmyslu se nachází velký výrobce potravin, společnost Hamé, a.s. Tato firma vyrábí široký sortiment potravin, jako jsou omáčky, džemy, kompoty či paštiky. Hamé je jednou z nejznámějších značek na českém trhu a její výrobky si získaly srdce mnoha spotřebitelů.

Co se týče historie města Pardubice, první zmínky o něm pocházejí z 13. století. Město začalo rychle růst díky své strategické poloze na křižovatce obchodních cest a řeky Labe. V průběhu staletí prošlo město mnoha změnami, které ovlivnily jeho vzhled i fungování. Mezi nejznámější památky patří zámek Pardubice s renesančním nádvořím, kostel sv. Bartoloměje a městská věž.

V 19. století začala průmyslová revoluce, která přinesla výstavbu železnic a rozvoj průmyslu, především cukrovarnictví, chemie a strojírenství. Díky tomu se město dále rozrůstalo a získávalo nové obyvatele.

Dnes jsou Pardubice moderním městem s širokou nabídkou kulturních a sportovních akcí. Ve městě se nachází univerzita, divadlo, muzea a galerie, které obohacují kulturní život obyvatel. Pardubice jsou také známé díky konání Velké pardubické, nejprestižnějšího dostihu v České republice.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt