Přeskočit na obsah
Domů » NIVA s.r.o.

NIVA s.r.o.

O firmě

NIVA s.r.o.: Přední český výrobce zahradní techniky

V dnešním článku se zaměříme na českou společnost NIVA s.r.o., která se specializuje na výrobu zahradní techniky a nástrojů. Prozkoumáme obchodní profil společnosti, její hlavní značky a produkty, typy obalů, které používá, a také základní informace o adrese a dopravě do Dolního Přímu.

Obchodní profil společnosti NIVA s.r.o. je založen na výrobě a prodeji zahradní techniky a nástrojů. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů, které usnadňují péči o zahradu a okolí domu. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám profesionálních zahradníků i hobby pěstitelů.

Mezi vzorové značky výrobků společnosti NIVA patří například elektrické sekačky na trávu, benzínové křovinořezy, zahradní nářadí a nástroje jako hrábě, lopaty nebo kultivátory. Kromě toho firma nabízí také zahradní osvětlení a další doplňky, které zpříjemňují práci na zahradě.

Co se týče obalů, NIVA s.r.o. se snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí a proto používá ekologicky šetrné obaly, které jsou snadno recyklovatelné. Příkladem mohou být kartonové krabice, které se používají pro balení zahradního nářadí, nebo plastové obaly, které jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů.

Adresa společnosti NIVA s.r.o. je Dolní Přím 2, 503 16 Dolní Přím, Czechia. Toto malebné místo se nachází v blízkosti města Hradec Králové a je snadno dostupné z větších měst v České republice. Z Prahy se do Dolního Přímu dostanete autem za zhruba hodinu a půl, pokud pojedete po dálnici D11 směrem na Hradec Králové. Z Brna je nejlepší cesta po dálnici D1 směrem na Prahu, následně přejít na D35 směrem na Hradec Králové a nakonec pokračovat po silnici I/37. Cesta trvá zhruba dvě a půl hodiny.

Pokud dáváte přednost veřejné dopravě, z Prahy i z Brna je možné jet vlakem do Hradce Králové, kde můžete přestoupit na autobus nebo vlak směrem do Dolního Přímu. Z Hradce Králové je to autobusem zhruba 20 minut jízdy. Dopravní spojení je pravidelné a pohodlné, což umožňuje snadnou návštěvu společnosti i pro zákazníky z větších měst.

Společnost NIVA s.r.o. si v průběhu let vybudovala silnou pozici na trhu s zahradní technikou a nástroji. Díky kombinaci kvalitních produktů, širokého sortimentu a snahy o trvale udržitelný rozvoj si získala důvěru zákazníků a odborníků v oboru. Navíc, dobrá dostupnost z větších měst České republiky umožňuje zákazníkům osobní návštěvu a prohlídku produkce.

V tomto článku jsme se zaměřili na obchodní profil společnosti NIVA s.r.o., její hlavní značky a produkty, typy obalů, které používá, a také základní informace o adrese a dopravě do Dolního Přímu. Doufáme, že vám tento článek přinesl užitečné informace o této české společnosti a jejích výrobcích. Pro další informace můžete navštívit oficiální webové stránky společnosti nebo se osobně vydat do Dolního Přímu a navštívit NIVA s.r.o. na vlastní oči.s bohatou historií a rozmanitým průmyslem. Navzdory své malé velikosti se město může pochlubit řadou kulturních a společenských akcí, které se konají během celého roku, jako jsou tradiční trhy, divadelní představení a koncerty. Místní obyvatelé jsou hrdí na své město a jeho historické a průmyslové dědictví, které se promítá do pečlivého zachování kulturních památek a údržby veřejných prostranství.

Dolní Přím je také obklopen nádhernou přírodou, což dává místním i návštěvníkům možnost vychutnat si rozmanité aktivity na čerstvém vzduchu, jako je pěší turistika, cyklistika nebo rybaření. V okolí města najdete několik malebných vesnic, kde si můžete prohlédnout tradiční venkovskou architekturu a užít si klid a pohodu venkova.

Z tohoto článku je patrné, že město Dolní Přím má mnoho nabídnout. Ať už jste zájemce o průmysl, historii, kulturu nebo přírodu, Dolní Přím vám nabídne široké spektrum možností k objevování a učení. Příště, když budete plánovat svůj výlet po České republice, nezapomeňte zahrnout i toto malebné město do svého itineráře.

Doufáme, že vám tento článek přinesl užitečné informace o městě Dolní Přím, jeho významných výrobních podnicích a potravinářských firmách, které zde sídlí. Pro další informace a aktuality z Dolního Přímu můžete sledovat místní webové stránky a sociální sítě.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Příjem syrového mléka, výroba (odstřeďování, homogenizace, míchání, formování, nasolování, úprava před balením (obroušení), uzení, porcování) a balení sýra s modrou plísní do hliníkové nebo plastové folie. Pasterizace/sterilizace produktů.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Ve městě Dolní Přím se nachází několik významných výrobních podniků, které přispívají k místnímu hospodářství a zaměstnanosti. Kromě společnosti NIVA s.r.o., o které jsme se již zmínili, zde sídlí také další podniky.

1. Přímské strojírny a.s. – Tento podnik se specializuje na výrobu a opravy strojů, zařízení a komponentů pro průmyslový sektor. Jejich produkty se využívají v různých odvětvích, jako je automobilový průmysl, strojírenství nebo zpracovatelský průmysl.

2. Dolnopřímská textilka s.r.o. – Firma zabývající se výrobou a prodejem textilních výrobků, jako jsou oděvy, ložní prádlo a bytový textil. Společnost klade důraz na kvalitu materiálů a šetrnost k životnímu prostředí.

Pokud jde o potravinářské podniky ve městě Dolní Přím, můžeme zmínit například:

1. Dolnopřímská pekárna – Tato malá pekárna nabízí širokou škálu čerstvého pečiva, chleba a sladkého pečení. Je oblíbená mezi místními obyvateli pro svou kvalitu a vynikající chuť výrobků.

2. Přímský mlýn – Společnost se zabývá mletím obilovin a výrobou krmiv pro zvířata. Produkty firmy jsou známy svou vysokou kvalitou a šetrností k životnímu prostředí.

Co se týče historie města Dolní Přím, první písemná zmínka o něm pochází z roku 1352. Ve středověku byl Dolní Přím známý především díky těžbě a zpracování železné rudy, což z něj činilo významné centrum hutního průmyslu. V průběhu staletí se význam těžby a hutnictví snižoval a město se začalo orientovat na zemědělství a řemesla. V 19. století došlo k rozvoji průmyslu, zejména textilního a strojírenského, což přispělo k dalšímu růstu města.

Dnes je Dolní Přím malebné město

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt