Přeskočit na obsah
Domů » Pekny Unimex s.r.o

Pekny Unimex s.r.o

O firmě

V tomto článku se podíváme na zajímavou společnost sídlící v Humpolci, městě ležícím v kraji Vysočina. Humpolec je známý svou polohou na dálnici D1, která spojuje Prahu a Brno, a je tak snadno dostupný z obou těchto měst.

Pekny Unimex s.r.o. se nachází na adrese ul. Blanická 932, 396 01 Humpolec, Czechia. Společnost se zaměřuje na výrobu a prodej výrobků ze skla a porcelánu, a to jak pro domácnosti, tak pro profesionální zákazníky z různých oborů.

Obchodní profil společnosti zahrnuje širokou nabídku skleněných a porcelánových výrobků. V sortimentu najdeme například skleněné nádobí, talíře, mísy, sklenice, poháry, vázy, ale také porcelánové hrnky, talíře, misky a dekorativní předměty. Společnost také nabízí výrobky značek, jako jsou Rona, Crystalex nebo Royal Bone China.

Pekny Unimex s.r.o. klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a na spokojenost zákazníků. Výrobky jsou baleny v pečlivě navržených obalech, které chrání obsah před poškozením a zároveň zvyšují estetickou hodnotu produktu. Základní typy obalů, které společnost používá, zahrnují kartonové krabice, bublinkovou fólii nebo speciální ochranné materiály pro sklo a porcelán.

Pokud se chcete dostat do Humpolce z větších měst v České republice, můžete využít přímé vlakové spojení z Prahy, Brna nebo Jihlavy. Ze železniční stanice Humpolec je to pak jen několik minut pěší chůze do společnosti Pekny Unimex s.r.o.

V tomto článku jsme se seznámili se společností Pekny Unimex s.r.o., jejím obchodním profilem, výrobním sortimentem a způsobem, jak se k ní dostat. Doufáme, že vám tyto informace pomohou při hledání kvalitního skla a porcelánu v České republice.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Míchání a balení jednodruhového koření a suchých kořenících směsí. Míchání, pasterizace a balení tekutých ochucovadel, polotekutých ochucovadel (např. sojová omáčka), omáček (na olejové bázi) a potravinářských přídavných látek balených do vícevrstvého materiálu a plastových lahví.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​


Ve městě Humpolec se nachází několik významných výrobních podniků a podniků vyrábějících potraviny. Věnujme se nejdříve obchodním profilům významných výrobních podniků ve městě a poté se podíváme na podniky vyrábějící potraviny.

Jitona a.s. – Tento podnik se specializuje na výrobu kvalitního nábytku z masivního dřeva. Ve svém portfoliu nabízí širokou škálu nábytku pro obývací pokoje, ložnice, jídelny a kanceláře.

ZVVZ-Enven Engineering, a.s. – Společnost působí v oblasti strojírenství a dodává technologická zařízení, zejména pro energetiku, chemický průmysl a ekologii.

Co se týče podniků vyrábějících potraviny ve městě Humpolec, můžeme zmínit následující:

Pivovar Bernard – Rodinný pivovar s dlouholetou tradicí výroby kvalitního českého piva. Pivovar je známý svým nefiltrovaným světlým pivem a tmavým speciálem.

Zemědělská družstva Humpolec – Družstvo se zaměřuje na zemědělskou činnost, chov zvířat a výrobu mléčných výrobků. Nabízí širokou škálu mléčných výrobků, jako jsou jogurty, tvarohy či sýry.

Město Humpolec má bohatou historii, která sahá až do 12. století. První písemná zmínka o Humpolci pochází z roku 1176. V průběhu staletí se město stalo důležitým obchodním a řemeslnickým centrem. V 16. století získal Humpolec městská práva a začal se rozvíjet jako správní centrum. V období baroka bylo město významným kulturním střediskem, což dokládají barokní stavby, jako je kostel sv. Mikuláše či zámek Humpolec.

Během průmyslové revoluce v 19. století zažilo město rozvoj textilního průmyslu a strojírenství.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt