Přeskočit na obsah
Domů » PODEBRADKA, a.s.

PODEBRADKA, a.s.

O firmě

PODEBRADKA, a.s. je společnost se sídlem v Podebradech, která se specializuje na výrobu a distribuci nápojů a nápojových sirupů. Firma byla založena v roce 1946 a stala se jedním z nejvýznamnějších výrobců nápojů v Česku.

Mezi hlavní produkty společnosti PODEBRADKA patří minerální vody, ovocné šťávy, bylinkové nápoje a sirupy. Tyto produkty jsou nabízeny v různých typech a velikostech obalů, jako jsou lahve, PET lahve, plechovky a sudy.

Firma má své výrobní závody v Podebradech a v Nymburce. Adresa závodu PODEBRADKA je Nymburska 239 / VII, 29001 Podebrady, Česko. Kromě toho firma má i několik dalších distribučních center po celé České republice.

Pokud se chcete dostat k závodu PODEBRADKA z největších měst v České republice, můžete použít vlakovou nebo autobusovou dopravu. Nejbližší vlaková stanice je Podebrady, která je přímo napojena na hlavní železniční trať mezi Prahou a Hradcem Králové. Z Prahy nebo Hradce Králové můžete do Podebrad také jet autobusem.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Pesteurizované nápoje. Výroba a stáčení přírodních minerálních vod, ochucených nealkoholických nápojů, sycených i nesycených a sirupů do PET obalů. Výroba nealkoholických nápojů balených do KEG.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Podebrady je malebné město v České republice, ležící na břehu řeky Labe. V městě najdete mnoho zajímavých památek, jako je zámek, klášter nebo radnice. Ale kromě toho jsou Podebrady také důležitým průmyslovým a turistickým centrem.

V Podebradech najdete několik velkých průmyslových firem, z nichž největší jsou Bohemia Sekt a.s. a Kostelecké uzeniny a.s. Tyto firmy zaměstnávají mnoho lidí a přinášejí do města důležité příjmy.

Pokud jde o potravinářský průmysl, v Podebradech je mnoho menších firem, které se věnují výrobě tradičních českých potravin, jako jsou chleby, pečivo a cukrovinky. Mezi tyto firmy patří například Podebradská pekárna, Konditorei Myslbek a cukrárna U Adolfa.

Historie Podebrad sahá až do 13. století, kdy zde byl založen hrad. Později se zde vyvinulo důležité obchodní centrum, které bylo důležité pro obchod na řece Labe. V průběhu staletí se Podebrady staly oblíbeným letoviskem a dnes jsou navštěvovány mnoha turisty, kteří sem přijíždějí za léčebnými procedurami a krásnou přírodou.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt