Přeskočit na obsah
Domů » Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s. r. o.

Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s. r. o.

O firmě

Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o. je firma se sídlem v Sušici v České republice, která se již více než 20 let specializuje na výrobu nejvyšší kvality masa a uzenin. Společnost se zaměřuje na tradiční receptury s využitím moderních technologií.

V nabídce Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o. jsou vepřové, drůbeží a hovězí uzeniny a také bezmasé výrobky. Mezi nejpopulárnější produkty patří vepřové a hovězí klobásy, šunky, salámy a kuřecí párek.

Společnost nabízí své výrobky v různých typech obalů. V závislosti na produktu si zákazník může vybrat mezi skleněnými nádobami, plechovkami nebo plastovými obaly. Jsou také k dispozici výrobky balené na váhu, což umožňuje individuální přizpůsobení potřebám zákazníků.

Sídlo společnosti se nachází na adrese Pražská 117 v Sušici v České republice. Pro dosažení firmy z největších měst v České republice je vhodné využít automobilovou dopravu nebo hromadnou dopravu. Z Prahy lze do Sušice dojet autem za přibližně 2 hodiny a z Plzně za přibližně 1 hodinu.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (krájení, míchání, solení, okyselování, pasterizace, vaření, krájení na plátky, škvaření sádla) masných výrobků (klobásy, grilovací klobásy, šunka a šunkové salámy, uzená slanina, Sülzwurst a aspiky, škvarkové pomazánky) balených do plastových materiálů a skleněných obalů s nebo bez MAP nebo vakua.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Sušice je malym historickym mestem v západních Čechách, v okrese Klatovy, a je známo zejména pro svou výrobu mnoha tradičních produktů. Zde se nachází několik velkých a významných firem, z nichž některé patří k největším producentům svého druhu v celé České republice.

Mezi největší firmy produkující v Sušici patří například společnosti Huhtamaki, Rockwool nebo Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s. r. o., kterou jsme již dříve zmínili. Firma Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI je významným dodavatelem kvalitního masa a masných výrobků pro sušický region a pro celou Českou republiku. Jejich produkty jsou distribuovány do mnoha obchodních řetězců a restaurací po celé zemi.

Sušice je také známá jako významné centrum výroby tradičních českých potravin. V Sušici se nachází několik malých a středních rodinných podniků, které produkují tradiční české potraviny, jako jsou třeba klobásy, uzeniny, sýry, medovina nebo perníky. Kromě toho je Sušice také známá díky své výrobě piv, které jsou oblíbené po celé České republice.

Historie města Sušice sahá až do 13. století, kdy zde vznikla osada na břehu řeky Otavy. V průběhu staletí se Sušice rozvíjela jako významné obchodní a řemeslnické centrum, a v 19. století se zde rozvinula výroba textilu, koženého zboží a dalších průmyslových výrobků. V druhé polovině 20. století se Sušice stala významným centrem výroby potravin a stavebních materiálů, což je i dnes jedním z hlavních zaměření místního průmyslu.

Pokud chcete navštívit Sušici, můžete se sem dostat z hlavního města Prahy autem nebo autobusem, což trvá přibližně 1,5 hodiny. Z dalších větších měst České republiky je Sušice také dobře dostupná vlakem nebo autobusem.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt