Přeskočit na obsah
Domů » PRO-BIO obchodní společnost s r.o.

PRO-BIO obchodní společnost s r.o.

O firmě

Titulek: PRO-BIO obchodní společnost s r.o.: Přední český výrobce bio potravin a ekologických produktů

PRO-BIO obchodní společnost s r.o. je jedním z předních českých výrobců a distributorů bio potravin a ekologických produktů. Tato firma se specializuje na výrobu a distribuci kvalitních, zdravých a udržitelných produktů, které podporují zdravý životní styl a ochranu životního prostředí.

Obchodní profil společnosti zahrnuje široký sortiment produktů, které se zaměřují na zdravou výživu, ekologické zemědělství a udržitelnost. Mezi vzorové značky výrobků patří například PRO-BIO, která nabízí širokou škálu potravin jako jsou müsli, zdravé svačiny, nápoje a potravinové doplňky. Další oblíbenou značkou je EKO-SYR, která se zaměřuje na výrobu a distribuci tradičních českých sýrů z ekologického mléka.

Společnost klade velký důraz na udržitelnost a ochranu životního prostředí, což se odráží i v jejím výběru obalů pro své výrobky. Většina produktů je balena v recyklovatelných materiálech, jako jsou sklenice nebo plechovky, které lze snadno recyklovat a znovu použít. To zajišťuje snížení odpadu a zároveň minimalizuje dopad na životní prostředí.

Sídlo společnosti PRO-BIO obchodní společnost s r.o. se nachází na adrese Lipová 40, 788 32 Staré Město, Czechia. Toto malebné městečko je situováno v srdci České republiky a nabízí nádherné přírodní scenérie a historické památky.

Pokud plánujete navštívit společnost z větších měst České republiky, nejsnazší cestou je vlakem nebo autobusem. Z Prahy, Brna či Ostravy je možné do Starého Města dorazit vlakem s přestupy, přičemž cesta trvá zhruba 3-4 hodiny. Autobusová doprava je také dostupná, ale méně frekventovaná.

V případě, že byste se chtěli seznámit s produkty a filozofií společnosti PRO-BIO obchodní společnost s r.o., můžete navštívit jejich oficiální webové stránky nebo sociální sítě, kde naleznete detailní informace o sortimentu, novinkách a událostech. Kromě toho společnost často pořádá různé akce, prezentace a degustace, kde můžete ochutnat a zakoupit jejich výrobky.

Je důležité zmínit, že spolupráce se zákazníky je pro společnost PRO-BIO obchodní společnost s r.o. klíčová. Nabízejí široké spektrum služeb, jako jsou konzultace ohledně výživy, zdravého životního stylu a udržitelnosti. V případě zájmu můžete kontaktovat jejich odborný tým prostřednictvím e-mailu či telefonu.

V rámci svého úsilí o šetrnost k životnímu prostředí spolupracuje PRO-BIO obchodní společnost s r.o. také s mnoha neziskovými organizacemi a ekologickými projekty. Cílem je podpořit vědomí o důležitosti udržitelnosti a zodpovědné spotřeby, a tím přispět k ochraně naší planety.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Obchodování s obilovinami, mlýnskými výrobky, pekařskými výrobky (slané pečené tyčinky, těstoviny, sušenky, pečivo, snacky, pražená špalda, kukuřičné výrobky), sušenými mléčnými výrobky, masnými výrobky, olejnatými semeny, sterilovanými zeleninovými plody a luštěninami, džemy, nápoje (např. ovocné šťávy, sirupy, vína), rostlinné oleje a tuky, extrudované výrobky, extrahované výrobky, sůl, čaj, káva, kakao, čokoláda, med, sušená zelenina, ořechy, sušené bylinky, koření, cukrovinky, cukry, bujóny a doplňky stravy.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Staré Město, malebné městečko s bohatou historií, je domovem několika významných výrobních podniků, které se zabývají různými obory. V tomto článku se podíváme na některé z nich, jejich obchodní profil a také se zaměříme na historii samotného města.

1. Mlékárna Staré Město:
Mlékárna Staré Město je tradiční český výrobce mléčných výrobků, který se specializuje na výrobu a distribuci čerstvého mléka, jogurtů, tvarohu a sýrů. Tento podnik je známý svou kvalitou, čerstvostí a širokým sortimentem mléčných výrobků, které jsou oblíbené nejen mezi místními obyvateli, ale také v celé České republice.

2. Pekárna a cukrárna U Dobrotky:
Tento rodinný podnik má dlouholetou tradici a nabízí široký sortiment pečiva, chleba, koláčů a dortů. Pekárna a cukrárna U Dobrotky je známá svou vysokou kvalitou, používáním tradičních receptur a čerstvých surovin. Jejich výrobky jsou vyhledávané nejen místními zákazníky, ale také turisty, kteří si chtějí pochutnat na tradičních českých dobrotách.

Co se týče historie Starého Města, jedná se o městečko s bohatou historií, která sahá až do středověku. První písemná zmínka o městě pochází z roku 1358, kdy bylo součástí tehdejšího panství. Během své historie prošlo Staré Město mnoha změnami a událostmi, které formovaly jeho podobu i charakter.

V průběhu staletí se ve Starém Městě rozvíjely různé řemesla a obchodní aktivity, které přispěly k jeho ekonomickému růstu. Dnes je Staré Město známé nejen svými výrobními podniky, ale také díky zachovalým historickým památkám, které přitahují turisty z celého světa. Mezi nejvýznamnější památky patří kostel svatého Jakuba Staršího, zámek či radnice, které jsou ukázkami různých historických architektonických stylů.

V současnosti je Staré Město důležitým regionálním centrem, které se pyšní nejen svými historickými památkami a přírodními krásami, ale také prosperujícím podnikatelským prostředím a kvalitním životem pro své obyvatele. Město se snaží podporovat lokální podniky a zachovávat tradiční řemesla, která odrážejí bohatou kulturní a historickou tradici regionu.

V posledních letech se Staré Město zaměřuje také na rozvoj cestovního ruchu, aby představilo své krásy a zajímavosti širšímu okruhu návštěvníků. Turistické trasy, které procházejí malebnou krajinou, nabízejí možnost poznat okolní přírodu a historické památky. Místní kulturní a sportovní akce, jako jsou tradiční slavnosti, hudební festivaly nebo cyklistické závody, přitahují návštěvníky z celé země i ze zahraničí.

Město se také snaží podporovat ekologické projekty a šetrné technologie, které přispívají k ochraně životního prostředí a udržitelnosti. V rámci tohoto úsilí spolupracuje s místními podniky, včetně potravinářských výrobců, na snižování emisí, recyklaci odpadu a podpoře ekologického zemědělství.

Závěrem lze říci, že Staré Město je město s bohatou historií a rozmanitým podnikatelským prostředím, které se rozvíjí v souladu s moderními trendy a ekologickými principy. Jeho významné výrobní podniky, jako je Mlékárna Staré Město nebo Pekárna a cukrárna U Dobrotky, jsou důkazem toho, že tradiční řemesla a potravinářská výroba mohou být úspěšně zachovány i v dnešní době. Při návštěvě tohoto malebného městečka budete mít možnost nejen poznat jeho historii a kulturu, ale také ochutnat tradiční české výrobky, které jsou hrdě vyráběny místními podniky.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt