Přeskočit na obsah
Domů » Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.

O firmě

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s. je součástí mezinárodní skupiny Savencia, která se specializuje na výrobu a prodej sýrů a mléčných výrobků. Společnost působí na trhu už od roku 1950 a je jedním z předních výrobců sýrů v České republice.

Výrobky Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s. jsou prodávány pod různými značkami, například Castello, President, Galbani, Apetina a další. Mezi jejich výrobky patří sýry různých druhů, krémy a máslové náhražky.

Společnost používá různé typy obalů pro své výrobky, v závislosti na druhu produktu. Sýry jsou často baleny do plastových obalů s krycí fólií, krémy a máslové náhražky jsou většinou baleny do lahviček nebo plechovek.

Adresa Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s. je Velkomoravská 2714/28, 695 01 Hodonín. Z větších měst v České republice se tam můžete dostat například autem po dálnici D2 směrem na Brno a poté pokračovat po silnici E462. Z Brna to trvá přibližně 50 minut jízdy.

Historie města Hodonín sahá až do 12. století, kdy zde byl založen klášter. Během let se město postupně rozvíjelo a v 19. století se stalo důležitým centrem vinařství. Dnes má město přibližně 25 000 obyvatel a kromě potravinářského průmyslu se zde nachází i další průmyslové podniky a výzkumná centra.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba a balení chlazených a UHT tavených sýrů a tavených sýrových výrobků, pasterizovaných roztíratelných sýrů balených do Al, PP nebo PE fólie nebo PP kelímku s Al fólií nebo PP/PA obalem nebo PP kbelíku.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Hodonín je město v jižní části České republiky, které má bohatou historii a je známé svým potravinářským průmyslem. Mezi významné výrobní podniky v městě patří například:
– AGRO CS a.s. – výrobce krmných směsí pro zvířata a výrobce bioplynu
– HAMÉ s.r.o. – výrobce masných výrobků, polotovarů a konzerv
– KOFOLA a.s. – výrobce nealkoholických nápojů, jako je například Kofola, Jupí, Rajec a další
– RUDOLF JELÍNEK a.s. – výrobce ovocných destilátů a likérů

V oblasti potravinářského průmyslu se kromě již zmíněné firmy Hamé nachází například mlékárna Mlékárna Hlinsko, výrobce sýrů Hlinské zahrady a pekárna Šatra.

Hodonín má velmi bohatou historii, která sahá až do období pravěku. V roce 1052 zde byl založen klášter benediktinů a v průběhu staletí se město stalo významným centrem obchodu a řemesla. V roce 1938 bylo město obsazeno nacistickými vojsky a po skončení druhé světové války se stalo součástí Československa. Dnes je Hodonín moderním městem s bohatým kulturním životem a významným průmyslem.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt