Přeskočit na obsah
Domů » TIPAFROST a.s.

TIPAFROST a.s.

O firmě

TIPAFROST a.s. je česká společnost specializující se na výrobu a distribuci zmrazených potravin. Společnost se nachází v obci Třebíč-Kožichovice v kraji Vysočina.

Obchodní profil společnosti TIPAFROST je zaměřen na výrobu a prodej zmrazených potravin. Jejich výrobky zahrnují zmrazené ryby, mořské plody, maso, drůbež, zeleninu, ovoce a dezerty. Společnost se zaměřuje na vysokou kvalitu svých výrobků a používá moderní technologie, aby udržela své výrobky čerstvé a chutné.

Mezi vzorové značky výrobků společnosti TIPAFROST patří například Atlantik, BioFish, Cook&Joy, Fantasia nebo Garden fresh. Tyto značky se objevují na různých výrobcích, jako jsou například zmrazené ryby, zelenina, ovoce nebo dezerty.

Společnost TIPAFROST používá různé typy obalů pro své výrobky, v závislosti na druhu výrobku. Mnoho produktů je baleno do sáčků, plechovek nebo krabic, aby byla zajištěna maximální čerstvost a ochrana před poškozením. Společnost se také snaží minimalizovat svůj vliv na životní prostředí a využívá recyklovatelné obaly.

Adresa společnosti TIPAFROST je Žďárského 188, 674 01 Třebíč-Kožichovice. Pokud se chcete tam dostat z větších měst v České republice, můžete použít například dálnici D1, která vede nedaleko Třebíče. Ze středu Třebíče lze využít autobusovou nebo vlakovou dopravu.

Historie města Třebíč-Kožichovice sahá až do 13. století, kdy zde byla založena osada. V průběhu let se město rozvíjelo a stalo se důležitým centrem obchodu a průmyslu v regionu. V současnosti zde sídlí řada firem, včetně společnosti TIPAFROST a.s.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Zpracování (míchání, pasterizace, mražení, potahování a balení) zmrzliny, zmrzlinových pohárů a sorbetů balených v plastových tubách a fóliích, polystyrenových krabicích, papírových kelímcích, Al/papírových kornoutech a fóliích.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Třebíč-Kožichovice je městská částí města Třebíč v Kraji Vysočina. V této oblasti se nachází několik výrobních podniků a potravinářských firem.

Jedním z nejvýznamnějších podniků v Třebíči-Kožichovicích je společnost W.A.G. Payment Solutions, která se zabývá výrobou platebních terminálů a jejich příslušenství. Firma dodává své produkty do mnoha zemí po celém světě a patří mezi přední výrobce platebních systémů.

Dalším významným podnikem v této oblasti je společnost AUTOMOTIVE Lighting Czech Republic s.r.o., která se specializuje na výrobu automobilových světlometů a osvětlení. Firma patří mezi přední světové dodavatele světlometů pro automobilový průmysl a má dlouholetou tradici v oblasti osvětlení.

V oblasti potravinářství je v Třebíči-Kožichovicích například společnost Pivovar Třebíč, která vyrábí tradiční české pivo a další alkoholické i nealkoholické nápoje. Kromě toho zde působí i firma ARGO NUTS, která se specializuje na zpracování a prodej ořechů, sušeného ovoce a dalších potravinářských surovin.

Historie Třebíče sahá až do 11. století, kdy zde bylo založeno benediktinské opatství. Město se postupně rozvíjelo a v průběhu dějin prošlo mnoha změnami. V roce 2003 byla historická část Třebíče zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO jako unikátní příklad soužití Židů a křesťanů v jednom městě. Dnes je Třebíč moderním městem s bohatou historií a mnoha turistickými atrakcemi, jako je například židovská čtvrť, zámek nebo bazilika sv. Prokopa.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt