Přeskočit na obsah
Domů » VAFO PRAHA s.r.o.

VAFO PRAHA s.r.o.

O firmě

Dovolte mi, abych vám představil českou společnost VAFO PRAHA s.r.o., která je respektovaným hráčem na poli výroby kvalitních krmiv pro zvířata.

Obchodní profil

VAFO PRAHA s.r.o. je českou rodinnou firmou, která se již řadu let věnuje výrobě a distribuci prvotřídních krmiv a doplňků stravy pro domácí zvířata. Společnost klade velký důraz na kvalitu a inovace svých výrobků, což se projevuje i v jejich širokém portfoliu.

Výrobky a jejich značky

Portfolio značek společnosti VAFO PRAHA s.r.o. je velmi rozmanité. Patří sem například značka Brit, která nabízí vysoce kvalitní a vyvážené krmivo pro psy a kočky všech plemen a věkových kategorií. Dalšími významnými značkami jsou Carnilove s krmivy inspirovanými přirozenou stravou divokých psů a koček, nebo značka Christopherus, která se zaměřuje na krmiva pro menší zvířata.

Typ obalu

Společnost VAFO PRAHA s.r.o. se snaží být ohleduplná k životnímu prostředí, a proto většina jejich výrobků je balena v recyklovatelných obalech. Záleží samozřejmě na konkrétním produktu – některé jsou baleny v sáčcích, jiné v plechovkách nebo sklenicích.

Adresa a doprava

Sídlo společnosti se nachází na adrese Průmyslová 229, 391 37 Chotoviny, Czechia. Pokud se chystáte cestovat z Prahy, můžete jet po dálnici D3 směrem na Tábor a poté sledovat cestu E55 směrem na Chotoviny. Pokud přijíždíte z Brna, nejlepší cesta je po dálnici D1 a pak po silnici I/38 směrem na Tábor a dále po cestě E55.

Společnost VAFO PRAHA s.r.o. je jasným důkazem, že česká kvalita a inovace mají své pevné místo na trhu s krmivy pro domácí zvířata. S jejich produkty se můžete setkat nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích po celém světě.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (mletí, řezání, míchání, napařování, plnění, vaření, sterilizace) mokrých krmiv pro zvířata v zájmovém chovu balených do plastových fólií, kapsiček a konzerv.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt