Přeskočit na obsah
Domů » VÁHALA

VÁHALA

O firmě

Společnost Váhala a spol. s r.o. je renomovaným výrobcem a prodejcem masných a lahůdkářských výrobků v České republice. Sídlo firmy se nachází na adrese Pod Humny 308, 753 66 Hustopeče nad Bečvou. Společnost se pyšní dlouholetou tradicí, která sahá až do období komunismu, kdy byla založena jako družstvo. Po roce 1989 se družstvo transformovalo na soukromou společnost s ručením omezeným, která dnes patří mezi největší hráče na českém trhu s masnými a lahůdkářskými výrobky.

Váhala a spol. s r.o. klade důraz na kvalitu svých výrobků, které jsou vyrobeny z čerstvého českého masa a zpracovávány tradičními postupy. Mezi nejznámější a nejoblíbenější produkty společnosti patří šunka, salámy, paštiky, klobásy a uzeniny. Společnost také nabízí řadu chlazených i mražených výrobků, které jsou vhodné pro rychlé a pohodlné použití v domácnostech či restauracích.

Jedním z klíčových prvků, které odlišují produkty Váhala a spol. s r.o. od konkurence, je použití kvalitního obalu, který zaručuje čerstvost a bezpečnost výrobků. Firma se zaměřuje na ekologický přístup a většina obalů je vyrobena z recyklovatelných materiálů, jako jsou papír, sklo nebo plast. Některé výrobky jsou baleny do skleněných nádob, což umožňuje snadnou kontrolu obsahu a zároveň zvyšuje estetickou hodnotu produktu.

Společnost Váhala a spol. s r.o. sídlí v Hustopečích nad Bečvou, které se nachází ve východních Čechách, nedaleko města Přerov. Hustopeče nad Bečvou leží na silnici II/150, která spojuje Přerov s Valašským Meziříčím. Pokud cestujete z větších měst jako Brno nebo Olomouc, doporučujeme využít dálnici D1 a výjezd na Přerov, odkud můžete pokračovat po silnici II/150 směrem na Valašské Meziříčí. Pokud byste dávali přednost veřejné dopravě, můžete využít vlakové spojení z Přerova nebo Olomouce na nádraží Hustopeče nad Bečvou.

Kromě společnosti Váhala a spol. s r.o. se v Hustopečích nad Bečvou nachází také několik dalších významných podniků. Jedním z nich je firma Stavební firma Hustopeče, která se zabývá stavebnictvím a rekonstrukcemi budov. Dalším významným podnikem v oblasti je společnost AGC Automotive, která se specializuje na výrobu a dodávky automobilových dílů.

Co se týče potravinářských podniků, v Hustopečích nad Bečvou najdete pekárnu a cukrárnu, která nabízí čerstvé pečivo, sladkosti a zákusky. Pro milovníky zdravého stravování je k dispozici prodejna se zdravou výživou a potravinami z ekologického zemědělství.

Historie Hustopečí nad Bečvou sahá až do 13. století, kdy byla založena jako královské město. Během staletí se město rozvíjelo díky své strategické poloze u řeky Bečvy a díky bohatství zemědělské půdy v okolí. Hustopeče nad Bečvou byly známé svými trhy, kde se prodávalo zboží z blízkého i vzdáleného okolí. Ve 20. století se v Hustopečích nad Bečvou rozvíjel průmysl, zejména potravinářství, strojírenství a stavebnictví. Dnes je město především centrem obchodu a služeb pro široké okolí.

V Hustopečích nad Bečvou se nachází řada historických památek, jako je kostel svatého Jana Křtitele, renesanční radnice nebo barokní zámek. Město také nabízí řadu možností pro turistické výlety do přírody či cyklistické trasy.

V tomto článku jsme se zaměřili na společnost Váhala a spol. s r.o. a její okolí. Doufáme, že vám informace poskytnuté v článku pomohou lépe poznat tuto oblast a zajímavé podniky

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (porcování, mletí, míchání, vstřikování, pěchování, plnění, pasterizace, sterilizace, vaření a krájení) tepelně opracovaných masných výrobků (šunky, speciality, uzené maso, paštiky, drobné masné výrobky a polévky) balených do plastových fólií a vaniček s použitím nebo bez použití vakua nebo modifikované atmosféry a nekyselých sterilovaných masných výrobků balených do skla.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Hustopeče nad Bečvou: významné výrobní podniky a historie města

Hustopeče nad Bečvou se mohou pochlubit řadou významných výrobních podniků. Kromě společnosti Váhala a spol. s r.o., o které jsme již hovořili, zde najdeme několik dalších firem, které přispívají k prosperitě města a regionu.

1. Stavební firma Hustopeče s.r.o. – Tento místní stavební podnik se zabývá stavebními a rekonstrukčními pracemi. Firma se specializuje na novostavby, rekonstrukce a opravy obytných i průmyslových objektů.

2. AGC Automotive Czech Republic – Tento automobilový výrobce se soustředí na výrobu a dodávky automobilových dílů, jako jsou skla a komponenty pro automobilový průmysl. Společnost je součástí mezinárodní skupiny AGC Automotive a je jedním z hlavních zaměstnavatelů v oblasti.

Co se týče potravinářských podniků v Hustopečích nad Bečvou, v městě se nachází několik menších pekáren a prodejen potravin, které nabízejí čerstvé pečivo a potraviny z místní produkce. Kromě toho zde najdete i prodejnu zdravé výživy a ekologických potravin.

Historie města Hustopeče nad Bečvou sahá až do 13. století, kdy bylo založeno jako královské město. Během staletí se město rozvíjelo díky své strategické poloze u řeky Bečvy a zemědělské půdě v okolí. Hustopeče nad Bečvou byly známé svými trhy, které přitahovaly obchodníky a řemeslníky z blízkého i vzdáleného okolí.

Ve 20. století se v Hustopečích nad Bečvou rozvíjel průmysl, zejména potravinářství, strojírenství a stavebnictví. Dnes je město centrem obchodu a služeb pro široké okolí, a přitahuje návštěvníky svými historickými památkami a přírodními krásami.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt