Přeskočit na obsah
Domů » VETAMIX s.r.o.

VETAMIX s.r.o.

O firmě

VETAMIX s.r.o., se sídlem v Dolanech u Klatov, je významným hráčem na českém agroprůmyslovém trhu. Firma je známá svou produkcí krmných směsí, doplňkových krmiv a premixů pro zvířata, a je tak zásadním partnerem pro zemědělce a chovatele zvířat.

Obchodní profil VETAMIX s.r.o.

Společnost VETAMIX s.r.o. byla založena s cílem poskytovat zemědělcům a chovatelům zvířat kvalitní, vyvážená a nutričně bohatá krmiva. Jejich produkty jsou výsledkem dlouholetého výzkumu a praxe a jsou vyráběny s ohledem na specifické potřeby různých druhů zvířat. Firma se také zaměřuje na ekologickou udržitelnost a odpovědný přístup k životnímu prostředí.

Výrobky a značky

Mezi nejznámější značky VETAMIX s.r.o. patří řada produktů pro různé druhy zvířat. Krmné směsi pro drůbež, prasata, skot, ovce a kozy jsou oblíbené pro svou vyváženou nutriční hodnotu a příznivé účinky na zdraví zvířat.

Firma rovněž vyrábí širokou škálu doplňkových krmiv a premixů, které jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly růst a zdraví zvířat. Tyto produkty jsou baleny v recyklovatelných papírových pytlích, což je v souladu s filozofií firmy zaměřenou na udržitelnost a ochranu životního prostředí.

Jak se dostat do VETAMIX s.r.o.

VETAMIX s.r.o. má své sídlo v Dolanech u Klatov, což je malá obec v západních Čechách. Nejjednodušší cestou je po dálnici D5 z Prahy, která trvá přibližně dvě hodiny. Z Plzně je to pak jen necelých 45 minut po silnici I/27. Pro ty, kteří přijíždějí ze severu České republiky, je nejlepší trasou dálnice D5 až do Plzně, a poté přesjezd na silnici I/27 směrem na Klatovy.

VETAMIX s.r.o. je ukázkou toho, jak mohou moderní technologie a tradiční hodnoty společně vytvořit prosperující a odpovědný podnik. Jejich inovativní přístup ke krmivům, spojený s hlubokým pochopením potřeb zvířat a zemědělců, je základem jejich úspěchu.

Firma je také důkazem toho, že se lze zaměřit na ekologickou udržitelnost i v průmyslové výrobě. VETAMIX s.r.o. klade velký důraz na minimalizaci svého dopadu na životní prostředí, což se odráží jak v jejich výrobních postupech, tak v použití recyklovatelných obalů.

VETAMIX s.r.o. je nejen významným hráčem na trhu s krmivy, ale také společností, která se snaží naplňovat své sociální a ekologické závazky. Jejich práce je důkazem toho, že i v náročném průmyslovém odvětví je možné kombinovat obchodní úspěch s odpovědností vůči životnímu prostředí a společnosti.

Navštívit VETAMIX s.r.o. znamená mít možnost nahlédnout do světa moderního agroprůmyslu, kde se neustále pracuje na zlepšování kvality produktů a služeb pro zákazníky. Ať už jste zemědělec, chovatel zvířat nebo jen někdo, kdo se zajímá o moderní zemědělské technologie, VETAMIX s.r.o. je místem, které stojí za návštěvu

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (mletí, míchání, sterilizace, hluboké zmrazení, sušení) sterilizovaných, hluboce zmrazených a sušených krmiv pro domácí zvířata na bázi masa plněných do konzerv, střívek a plastových obalů.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Dolany a Klatovy: Průmyslové srdce západních Čech

Dolany a Klatovy jsou dvě těsně propojené oblasti, které tvoří průmyslové jádro západních Čech. Zatímco Dolany jsou domovem několika významných podniků, Klatovy jsou významným historickým městem s bohatou průmyslovou historií.

Průmysl v Dolanech a Klatovech

Jednou z nejdůležitějších společností v regionu je firma RÜTGERS Organics s.r.o., která se specializuje na výrobu a distribuci speciálních chemických výrobků. Její produkty jsou používány v mnoha odvětvích, včetně průmyslových aplikací, zemědělství a výroby potravin.

Další významnou firmou v oblasti je Klatovy Engines a.s., specializující se na výrobu a údržbu leteckých motorů. Firma je uznávaným hráčem v oboru a její produkty jsou vysoce ceněny na celosvětovém trhu.

Potravinářský průmysl

Oblast Klatov je také domovem řady potravinářských podniků. Pivovar Klatovy je jedním z nich. Působí zde již od 17. století a vyrábí řadu tradičních českých piv. Dalším významným hráčem na potravinářském trhu je firma Klatovské pekárny, která vyrábí širokou škálu pekařských a cukrářských výrobků.

Historie Klatov

Klatovy jsou historické město s bohatou minulostí. Byly založeny v roce 1260 a během středověku se staly důležitým obchodním centrem. V 16. století byly Klatovy povýšeny na královské město. Díky své strategické poloze se město stalo důležitým průmyslovým centrem, což se odráží v jeho současné ekonomické struktuře.

V Klatovech můžeme najít řadu historických památek, jako je například barokní lékárna U Bílého jednorožce, která je jednou z nejstarších lékáren v Evropě, nebo Černá věž, ze které je nádherný výhled na celé město.

Kombinace historického dědictví a moderního průmyslu dělá z Dolan a Klatov jedinečnou oblast, která je skvělým příkladem toho, jak se tradice a moderní technologie mohou spojit a vytvořit prosperující ekonomiku.

Dolany a Klatovy jsou také domovem řady dalších průmyslových a výrobních podniků. Působí zde například společnost Technoplast, která se zabývá výrobou plastových komponentů pro různé průmyslové sektory. Další významnou firmou je Klatovská teplárna, která zásobuje město a okolí teplem.

Co se týče potravinářského průmyslu, v oblasti je také několik významných vinařství a lihovarů, které vyrábějí řadu kvalitních vín a lihovin. Mezi ně patří například Vinařství Dolany, které je známé svými vynikajícími bílými a červenými víny.

Klatovy a Dolany jsou oblasti s bohatou historií. V minulosti byly důležitými centry obchodu a průmyslu a tato tradice se odráží i v současné ekonomické struktuře oblasti. Jejich historické dědictví je viditelné v řadě dobře zachovalých památek, které přitahují turisty z celého světa.

Vzhledem k své významné poloze a bohaté historii jsou Dolany a Klatovy skvělým místem pro průmysl i turismus. Jejich kombinace moderního průmyslu a historického dědictví je příkladem toho, jak mohou staré a nové prvky společně vytvořit prosperující a dynamickou oblast.

Klíčová slova pro SEO: Dolany, Klatovy, průmysl, potravinářský průmysl, historie, RÜTGERS Organics s.r.o., Klatovy Engines a.s., Pivovar Klatovy, Klatovské pekárny, Technoplast, Klatovská teplárna, Vinařství Dolany.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt