Přeskočit na obsah
Domů » VETO ECO s.r.o.

VETO ECO s.r.o.

O firmě

V dnešním článku vám představíme společnost VETO ECO s.r.o., která se zabývá výrobou a distribucí ekologických obalů pro potravinářský průmysl. Společnost sídlí v Kladně na adrese Sportovců 520, 272 04, a je registrována v České republice.

Obchodní profil společnosti

VETO ECO s.r.o. je firma, která se zaměřuje na inovativní a ekologické řešení v oblasti balení potravin. Její hlavní obchodní činnost spočívá ve výrobě a prodeji obalů z recyklovatelných materiálů, které přispívají k ochraně životního prostředí. Společnost se snaží nabídnout udržitelné alternativy tradičních obalových materiálů, jako jsou plastové obaly nebo plechovky.

Vzorové značky výrobků

Mezi nejznámější značky výrobků VETO ECO s.r.o. patří:

1. EcoGlass: Tato řada obalů se vyznačuje výrobou ze 100% recyklovaného skla, které je opětovně použitelné a snižuje tak množství odpadu.
2. BioPack: Jedná se o obaly vyrobené z biodegradabilního materiálu, který se po čase přirozeně rozkládá a nijak nezatěžuje životní prostředí.
3. ReCan: Řada obalů z recyklovaného hliníku, které mohou být snadno recyklovány a znovu použity pro výrobu nových obalů.

Typ obalu pro své výrobky

VETO ECO s.r.o. se specializuje na výrobu obalů z recyklovaných materiálů, jako jsou sklo, hliník a biodegradabilní materiály. Mezi hlavní typy obalů patří sklenice, plechovky, láhve a další druhy obalů pro různé potravinářské produkty.

Adresa společnosti a doprava

Společnost VETO ECO s.r.o. sídlí v Kladně na adrese Sportovců 520, 272 04. Kladno se nachází zhruba 30 km západně od Prahy a je snadno dostupné z hlavního města i z dalších větších měst v České republice.

Doprava z Prahy: Z Prahy je možné se do Kladna dostat autem po dálniciD5 a dále po silnici R6, což trvá přibližně 30 minut. Alternativně lze využít veřejnou dopravu, konkrétně autobusové linky nebo přímé vlakové spojení z hlavního nádraží v Praze.

Doprava z Plzně: Z Plzně je nejrychlejší cesta do Kladna autem po dálnici D5 a následně po silnici R6. Cesta trvá zhruba 1 hodinu a 20 minut. Veřejnou dopravou je možné využít vlakové spojení s přestupy v Berouně nebo v Praze.

Doprava z Hradce Králové: Cesta z Hradce Králové do Kladna autem trvá přibližně 1 hodinu a 40 minut a vede přes Prahu po silnici R35 a dálnici D11. Veřejnou dopravou je možné využít vlakové spojení s přestupy v Praze.

VÝROBNÍ PROFIL – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE​​

Výroba (srážení, lisování, uzení, pečení, smažení, pasterizace) výrobků z tofu balených do plastových obalů s použitím vakua. Výroba (mletí, tvarování, krájení, smažení, pečení, pasterizace, sterilizace) sójových výrobků a výrobků na bázi luštěnin balených v plastových nebo hliníkových obalech s použitím vakua nebo bez něj.

CO MŮŽEME NAJÍT VE MĚSTĚ A JEHO OKOLÍ?​

Kladno: průmyslové srdce a historie města

Kladno je město ležící ve Středočeském kraji, které má bohatou historii a je známo svými průmyslovými podniky. V následujícím textu se zaměříme na významné výrobní podniky a potravinářské firmy sídlící v Kladně a představíme stručně historii města.

Významné výrobní podniky v Kladně

1. ArcelorMittal: Jedná se o velký ocelářský podnik, který patří mezi největší výrobce oceli na světě. V Kladně se nachází jejich výrobní závod, který se specializuje na výrobu konstrukčních a žebříkových profilů, plechů a dalších ocelových výrobků.

2. LEGO Production s.r.o.: Tento podnik je součástí dánské společnosti LEGO Group, která vyrábí populární stavebnice LEGO. V Kladně sídlí výrobní závod, který se zabývá výrobou a distribucí LEGO kostiček pro celoevropský trh.

Potravinářské firmy v Kladně

1. Kladenské pekárny a cukrárny s.r.o.: Tato firma je známá pro své kvalitní pečivo a cukrářské výrobky, které se vyrábějí v několika provozovnách na území města. Nabízí široký sortiment tradičního českého pečiva, jako jsou rohlíky, chleby či koláče, ale i moderní speciality, jako jsou fitness pečivo či bezlepkové výrobky.

2. Masokombinát Kladno a.s.: Společnost se zabývá zpracováním masa a výrobou masných výrobků, jako jsou uzeniny, paštiky či masné konzervy. Výrobky jsou distribuovány nejen na území Kladna, ale i do celé České republiky.

Historie Kladna

Kladno má bohatou historii, která sahá až do středověku. Město bylo založeno ve 14. století a svůj rozmach zažilo hlavně v 19. století díky rozvoji těžby uhlí a průmyslu. V té době se z Kladna stalo jedno z nejvýznamnějších průmyslových center v Čechách. Těžba uhlí zde probíhala až do 90. let 20. století, kdy byly uhelné dolypostupně uzavírány. Od konce 20. století se Kladno zaměřuje na modernizaci své průmyslové základny a rozvoj nových oborů, včetně potravinářství, strojírenství a výroby elektroniky.

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky?
Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt