Přeskočit na obsah
Domů » ALIKA a.s.

ALIKA a.s.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Společnost ALIKA a.s., umístěná na adrese č.p. 164, 79823 Čelčice, Česká republika, je přední českou potravinářskou firmou působící na trhu od roku 1992. Specializuje se na výrobu pražených ořechů, slaných snacků, a na balení sušeného ovoce a olejnatých semen. V rámci České republiky prodává své výrobky pod obchodními značkami ArRashid, DrRashid, KK, Arado a ARA. ALIKA se také věnuje výrobě produktů pod privátními značkami svých zákazníků a ke zpracování jejich surovin do finálních produktů​​.

Produkty ALIKA zahrnují široký sortiment oblíbených produktů jako jsou ořechy, semena a koření, sušené ovoce, různé druhy snacků, tyčinky, popcorn a křupky​​. Společnost se pyšní největší výrobní kapacitou ve svém oboru na českém trhu a nabízí výrobu ve vými požadovaném objemu​​. Mezi její nejvýznamnější zákazníky patří Makro ČR, Metro SR, Billa, Ahold ČR a SR, Kaufland ČR a SR, Globus, ČEPOS, COOP ČR a SR a mnoho dalších.

VÝROBNÍ PROFIL

Pražení arašídů a ořechů. Balení v modifikované atmosféře, vakuové balení pražených, ochucených, blanšírovaných, solených a obalovaných ořechů a arašídů, suchého ovoce, semen a jejich směsí do plastových fólií, papírových sáčků. Balení solených trvanlivých pochutin a třtinového cukru do plastových fólií.

Umístění společnosti

ALIKA a.s.
č.p. 164
79823 Čelčice
Česká republika

MěstoVzdálenost od Čelčic
Prostějov15 km
Olomouc28 km
Přerov26 km
Kroměříž40 km
Vyškov25 km
Uherské Hradiště49 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt