Přeskočit na obsah
Domů » HOPI POPI a.s.

HOPI POPI a.s.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Společnost HOPI POPI, a.s., která sídlí na adrese Hamerská 624/19, 779 00 Olomouc, Česká republika, se specializuje na výrobu různých druhů popcornu. Nabízejí standardní a speciální příchutě, organický popcorn, mini popcorn a hotový popcorn.

VÝROBNÍ PROFIL

Výroba (ochucování a balení) ochuceného popkornu do mikrovlnné trouby balených do papírových sáčků, fólie a krabiček. Výroba (pukání, ochucování a balení) vypukaného ochuceného popkornu baleného do fólie alebo plastových kýbliků. Balení kukuřičného zrna pro domácí přípravu do fólie.

Umístění společnosti

HOPI POPI, a.s.,
Hamerská 624/19
779 00 Olomouc
Česká republika

MěstoVzdálenost od Olomouce
Prostějov16 km
Šternberk18 km
Přerov26 km
Hranice45 km
Zábřeh35 km
Litovel17 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt