Přeskočit na obsah
Domů » HELLMA Gastronomický servis

HELLMA Gastronomický servis

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

 
Společnost HELLMA Gastronomický servis Praha spol. s r.o., se sídlem na Cukrovarská 982, 19600 Praha 9 – Čakovice, se specializuje na výrobu a distribuci širokého sortimentu potravin v porcích a doplňků do gastronomie. Tato společnost, která působí od roku 1990, nabízí hygienicky balený cukr ve všech formátech, smetanu, sušenky a další doplňky ke kávě, a to jak pod vlastní značkou, tak i pod značkou soukromých značek (Private label). Hellma je také známá svými jednoporcovými baleními potravin a non-food produktů, které distribuuje do různých odvětví, včetně velkoobchodů s orientací na gastro segment, cateringových společností (včetně leteckých catererů), kávových společností a dalších klientů v oblasti profesionální gastronomie.

VÝROBNÍ PROFIL

Balení cukru, sušenek, koření, soli, sladidel, instantních nápojů, smetany do kávy, cukrovinek balených do papíru, plastu nebo metalizovaných fólií. Výroba (míchání, pasterizace) a plnění porcované citronové šťávy v ochranné atmosféře do metalizovaných sáčků.

Umístění společnosti

HELLMA Gastronomický servis
Cukrovarská 982
19600 Praha 9 – Čakovice
Czechia

MěstoVzdálenost od Prahy 9 – Čakovice
Mladá Boleslav41 km
Kladno31 km
Benešov50 km
Beroun40 km
Kolín49 km
Kutná Hora50 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt