Přeskočit na obsah
Domů » INTERSNACK a.s.

INTERSNACK a.s.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Společnost INTERSNACK a.s., která sídlí v Choustníku 164, 391 18 Choustník, Česká republika, působí na českém trhu od roku 1993. V tomto roce navázala na úspěšnou produkci tradičních bramborových lupínků české značky Bohemia a zahájila rovněž prodej německé značky Chio na českém trhu. Díky obchodnímu úspěchu a zájmu spotřebitelů o slané snacky došlo k rozšíření a modernizaci výrobního závodu, což znamenalo zásadní zvýšení výrobní kapacity mezi lety 1993-1999​​.

INTERSNACK je hrdým lídrem v oblasti výroby slaných snacků ve střední a východní Evropě s komerčními aktivitami v šesti trzích: Rumunsku, České republice, Maďarsku, Bulharsku, Slovensku, Chorvatsku a dalších exportních trzích. Ve svých pěti výrobních závodech v této oblasti zaměstnává přibližně 1 500 zaměstnanců​​.

Skupina INTERSNACK má rozsáhlé portfolio místních i mezinárodních značek snacků, od bramborových lupínků, ořechů, pečených produktů až po speciality. Mezi její nejslavnější značky patří funny-frisch, Chio, Estrella, Hula Hoops, POM-BÄR, McCoy´s, ültje, Vico, Tayto a Griffin´s. Jako soukromě vlastněná společnost funguje s dlouhodobým výhledem a její silou je unikátní spojení místních znalostí a mezinárodních expertiz, její lidé a týmová práce, podnikatelský duch a snaha o excelenci ve všem, co dělá.

VÝROBNÍ PROFIL

Výroba (mytí, loupání, krájení, smažení, dochucování) smažených bramborových lupínků a smažených snacků z pelet, balení do plastových fólií a plastových kbelíků s MAP nebo bez MAP.

Umístění společnosti

INTERSNACK a.s.
Choustník 164
391 18 Choustník
Česká republika

MěstoVzdálenost od Choustníku
Tábor24 km
Soběslav29 km
Sezimovo Ústí19 km
Veselí nad Lužnicí35 km
Milevsko21 km
Bechyně15 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt