Přeskočit na obsah
Domů » INUTEC s.r.o.

INUTEC s.r.o.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Společnost INUTEC s.r.o. byla založena v roce 2000 a sídlí ve Stříbře v České republice, nedaleko hranic s Bavorskem. Od získání první certifikace IFS v roce 2006 se firma rozvinula na velký výrobní závod s širokou nabídkou možností balení a nyní zaměstnává až 180 spolupracovníků, kteří pečují o kvalitu vyráběných produktů.

VÝROBNÍ PROFIL

Micháni a baleni solí, koření a sušených bylin, směsí koření/bylin/soli a cukrových dekorací, balených v PE, PET/PE a PAP sáčcích, BOPP fólii, skleněných nádobách a mlýncích, PP dávkovačích, plechových dózách, PS a PP dózách.

Umístění společnosti

INUTEC s.r.o.
Milíkovská 1744
349 01 Stříbro
Česká republika

MěstoVzdálenost od Stříbra
Plzeň27 km
Karlovy Vary47 km
Mariánské Lázně22 km
Sokolov50 km
Klatovy49 km
Domažlice45 km

 

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt