Přeskočit na obsah
Domů » JH Group spol s.r.o

JH Group spol s.r.o

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Společnost JH GROUP, spol. s r.o., se sídlem v Havlíčkově Brodě, se již více než 20 let specializuje na vývoj, výrobu a distribuci produktů primárně určených pro pekaře, cukráře, restauratéry a maloobchodníky. Jejich široké portfolio zahrnuje 17 produktových řad, včetně zlepšujících přípravků pro pekaře a cukráře, celozrnné směsi, hotové ovocné náplně, sušené mléčné výrobky, bramborová těsta a další. Firma zdůrazňuje individuální přístup k potřebám každého zákazníka, flexibilitu v dodacích lhůtách a možnost výroby produktů na míru, včetně balení do vlastních obalů zákazníků.

JH GROUP, spol. s r.o., je také držitelem certifikátu IFS Food, což potvrzuje vysoké standardy výroby a bezpečnosti produktů. Společnost klade důraz na kvalitu, z čehož pramení její dlouholeté zkušenosti a dobrá reputace v oboru.

VÝROBNÍ PROFIL

Míchání sypkých potravinářských směsí a balení do kombinované folie nebo papírových pytlů. Balení sypkých potravin (sušených bramborových vloček, škrobů, glukózy, želatiny, jedlé sody) do kombinované folie nebo papírových pytlů. Výroba extrudovaných plátků balených ve folii.

Umístění společnosti

JH GROUP, spol. s.r.o.
Hamry 1596 580 01 Havlíčkův Brod
Czechia

MěstoVzdálenost
Chotěboř~17 km
Světlá nad Sázavou~19 km
Golčův Jeníkov~20 km
Přibyslav~22 km
Humpolec~23 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt