Přeskočit na obsah
Domů » Lion Products, s.r.o.

Lion Products, s.r.o.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Lion Products, s.r.o., se sídlem v Humpolci na Vysočině, je společnost specializující se na balicí činnosti a výrobu potravinářských výrobků. Založena byla před více než dvaceti lety a od té doby si vybudovala silnou pozici na trhu. Původně se firma zaměřovala na balení čokolády a sušenek pro přední evropské výrobce těchto produktů.

V současnosti je výroba společnosti provozována týmem 150 zaměstnanců v období nízké sezóny, přičemž v období vysoké sezóny se počet zaměstnanců může zvýšit až na 400. Lion Products klade důraz na kvalitu, servis, hygienu, kreativitu a flexibilitu, což tvoří pět pilířů jejich firemní vize a strategie. Společnost každoročně získává nejvyšší úroveň certifikátů IFS a BRC v oblasti bezpečnosti potravin, což dokazuje schopnost dodávat optimální produkty po celé Evropě, v Kanadě, USA a v asijských zemích.

V roce 2006 společnost na žádost různých pražíren kávy obnovila balení a distribuci řad jednotlivě balených sušenek pro hotelový a cateringový trh. Firma se v tomto sektoru profiluje nabídkou vysokokvalitních produktů a každoročně dosahuje významného růstu. Kromě toho se soustředí na uvedení nových produktů na belgický gastronomický trh, čímž systematicky rozšiřuje své služby v tomto sektoru.

VÝROBNÍ PROFIL

Výroba sušenek (míchání, tvarování, pečení). Glazování, zdobení a plnění sušenek a glazování marcipánu čokoládou. Balení sušenek a cukrářských výrobků do fóliových obalů, tácků a papírových a plastových krabic nebo do obalů na zdobení dodaných zákazníkem.

Umístění společnosti

Halkova 872
396 01 Humpolec
Česká republika

MěstoVzdálenost od Humpolce
Jihlavacca 30 km
Pelhřimovcca 20 km
Havlíčkův Brodcca 25 km
Třebíčcca 50 km
Žďár nad Sázavoucca 40 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt