Přeskočit na obsah
Domů » ARTIFEX INSTANT s.r.o.

ARTIFEX INSTANT s.r.o.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Společnost ARTIFEX INSTANT s.r.o., se sídlem na adrese Plzeňská 529, 364 01 Toužim, Česká republika, je výrobcem instantních granulovaných nápojů. Firma byla založena před 25 lety v Karlovarském kraji a zabývá se zpracováním čaje a kávy, výrobou pryžových a plastových výrobků a dalšími činnostmi.

VÝROBNÍ PROFIL

Výroba a balení instantního čaje a jiných instantních sušených nápojů do plastových krabic nebo kartonových krabic s hliníkovou fólií. Balení sušených mléčných výrobků do hliníkové fólie. Balení sportovních doplňků do sáčků.

Umístění společnosti

ARTIFEX INSTANT s.r.o.
Plzeňská 529 364 01 Toužim
Czechia

MěstoVzdálenost od Toužimi
Karlovy Varycca 35 km
Plzeňcca 85 km
Chebcca 55 km
Sokolovcca 35 km
Mariánské Lázněcca 30 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt