Přeskočit na obsah
Domů » Tereos TTD, a.s.

Tereos TTD, a.s.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Společnost Tereos TTD, a.s. s adresou Pražská 3555, 276 01 Mělník, je největším zpracovatelem cukrové řepy v České republice. Její tradice sahají až do roku 1831, kdy začala vyrábět cukr a etanol. Dnes Tereos TTD ročně zpracuje 350 000 tun cukru a 1 425 000 000 litrů lihu, přičemž tyto produkty najdou uplatnění v potravinách, nápojích, biopalivech i v zemědělství jako hnojiva nebo krmiva. Společnost je významným zaměstnavatelem s více než 500 pracovníky a je známá svým přínosem k regionálnímu rozvoji a podpoře tradičního pěstitelství cukrové řepy

VÝROBNÍ PROFIL

Balení cukru do papírových pytlů a papírových sáčků s PE vrstvou. Mletí a balení moučkového cukru do PE/PET sáčků, papírových sáčků s PE vrstvou nebo PP lahví. Výroba a balení moučkového cukru do papírových krabic.

Umístění společnosti

Tereos TTD, a.s.
Pražská 3555
276 01 Mìlník
Czechia

MěstoVzdálenost od Mělníka
Prahacca 30 km
Ústí nad Labemcca 70 km
Litoměřicecca 20 km
Kladnocca 50 km
Mladá Boleslavcca 35 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt