Přeskočit na obsah
Domů » ÚSOVSKO FOOD a.s.

ÚSOVSKO FOOD a.s.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Společnost ÚSOVSKO FOOD a.s., se sídlem na adrese Klopina 33, 789 73 Klopina, Olomoucký kraj, je firma s třicetiletou historií, která se specializuje na výrobu pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků, jakož i na zpracování a konzervování ovoce a zeleniny. Společnost se řadí mezi úspěšné, s vysokými obraty a stovkami zaměstnanců.

VÝROBNÍ PROFIL

Výroba extrudovaných a smažených snacků a křupek (extruze, smažení, ochucování) a balení do plastových fólií, kbelíků a big-bagů s MAP i bez MAP. Balení sušených jablek do plastových fólií.

Umístění společnosti

ÚSOVSKO FOOD a.s.
Šumvald 444
783 85 Šumvald u Uničova
Czechia

MěstoVzdálenost od Šumvaldu
Olomouccca 20 km
Šumperkcca 35 km
Prostějovcca 40 km
Přerovcca 50 km
Zábřehcca 20 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt