Přeskočit na obsah
Domů » Ostrapack s.r.o.

Ostrapack s.r.o.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Společnost Ostrapack s.r.o., se sídlem na adrese Ruská 2918, 703 00 Ostrava – Vítkovice, Česká republika, je specialistou na balení čokoládových produktů, fungující od roku 2001. S profesionálně vyškoleným týmem a sezónní kapacitou až 300 pracovníků, společnost nabízí služby ručního i strojního balení a disponuje moderní technologií v tomto oboru. Produkty společnosti směřují do více než 50 zemí světa a firma se může pochlubit IFS Food certifikací​.

VÝROBNÍ PROFIL

Balení čokoládových výrobků (pralinek, tabulek, lanýžů) do hliníkové fólie, plastových vaniček s těsnicí fólií a papírové krabice nebo do plastových obalů či papírových dárkových balení. Rozmrazování čokoládových pralinek před balením.

Umístění společnosti

Ostrapack s.r.o.
Ruská 2918
703 00 Ostrava Vítkovice
Czechia

MěstoVzdálenost od Ostravy
Frýdek-Místekcca 20 km
Havířovcca 15 km
Karvinácca 30 km
Opavacca 30 km
Nový Jičíncca 40 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt