Přeskočit na obsah
Domů » Riegelein k.s. s.k.

Riegelein k.s. s.k.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Riegelein k.s. je firma se sídlem v Jablonci nad Nisou, známá pro svou produkci kvalitních sladkostí a čokoládových výrobků. Firma klade důraz na inovativní technologie a rozmanité portfolio produktů.

Hlavní produkty zahrnují širokou škálu čokoládových figur a bonboniér. Firma využívá moderní technologie pro zpracování čokolády a balení výrobků, přičemž kladou důraz na kvalitu a chuť svých výrobků. Riegelein se zaměřuje na sezónní produkty, včetně speciálních edic pro Vánoce, Velikonoce a další svátky.

VÝROBNÍ PROFIL

Výroba čokoládových figurek (dutých i pevných) z čokoládové hmoty balené v plastu (blistry, fólie) nebo hliníkové fólii.

Umístění společnosti

Riegelein, k.s.
S. K. Neumanna 1
466 04 Jablonec nad Nisou 4
MěstoVzdálenost od společnosti (km)
Liberec9.2
Tanvald9.6
Železný Brod11.0
Turnov15.6
Mladá Boleslav39.7
Harrachov19.1
Česká Lípa45.0
Jičín34.7
Praha89.3
Hradec Králové74.3

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt