Přeskočit na obsah
Domů » Podravka – Lagris a.s.

Podravka – Lagris a.s.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Podravka – Lagris a.s. se nachází v Dolní Lhotě u Luhačovic a je známá pro svou produkci kvalitních potravinářských produktů. Tato společnost se zaměřuje na výrobu a distribuci různých druhů potravin, včetně obilovin a luštěnin.

Produkty a Technologie

Hlavní produkty zahrnují různé druhy rýže, obilovin, luštěnin a dalších potravinářských výrobků. Společnost využívá moderní technologie pro zpracování a balení svých produktů, s důrazem na kvalitu a nutriční hodnotu.

Společnost se také zaměřuje na inovace ve výrobě a zpracování potravin, aby vyhověla měnícím se potřebám a přání spotřebitelů.

Výrobní Procesy

Výrobní procesy v Podravka – Lagris a.s. jsou postaveny na principu efektivity, kvality a bezpečnosti potravin. Používají se kvalitní suroviny a sleduje se trend v oblasti zdravé výživy.

VÝROBNÍ PROFIL

Zpracování (čištění, třídění, tepelná stabilizace, mletí, balení do plastových a papírových pytlů) rýže, luštěnin, loupaného ječmene, sóji, pohanky, prosa, máku, chia semínek a quinoy. Balení těstovin, kuskusu, bulguru, hydrogenuhličitanu sodného, kyseliny citronové a strouhaného kokosu do plastových a papírových sáčků. Balení koření do metalizovaných fólií. Míchání suchých potravinových směsí pro přípravu hotových jídel a jejich balení do plastových a papírových sáčků.

Umístění společnosti

Dolní Lhota 39
763 23 Dolní Lhota u Luhačovic
Česká republika

MěstoVzdálenost od společnosti (km)
Luhačovice0.9
Zlín15.0
Uherské Hradiště22.0
Vsetín31.3
Kroměříž34.1
Valašské Meziříčí44.5
Přerov44.9
Hodonín53.4 
Břeclav74.7
Olomouc65.8 

 

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt