Přeskočit na obsah
Domů » Amylon a.s.

Amylon a.s.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Amylon a.s., se sídlem v Ronově nad Sázavou nedaleko Přibyslavi, je významným hráčem v potravinářském průmyslu v České republice. Firma se specializuje na výrobu a distribuci širokého spektra potravinářských produktů, včetně kukuřičných a bramborových škrobů, glukózových sirupů a dalších škrobových derivátů. Amylon a.s. se zaměřuje na inovace ve výrobě a zpracování škrobu, aby vyhověl požadavkům různých průmyslových odvětví, včetně potravinářství, papírenství a farmacie.

Firma využívá moderní technologie a postupy v oblasti zpracování škrobu, s cílem zvýšit efektivitu a kvalitu svých produktů.

VÝROBNÍ PROFIL

Míchání a balení dehydratovaných práškových směsí pro výrobu pudinků, šlehačky, dezertů, hotových jídel, smetany do kávy, nápojů, zmrzliny a ledové tříště do plastových a papírových sáčků a pytlů. Balení potravinářských přísad do plastových a papírových sáčků.

Umístění společnosti

Amylon
Ronov nad Sázavou 13
582 22 Přibyslav
MěstoVzdálenost od Amylon a.s. (km)
Havlíčkův Brod11.8
Jihlava23.1
Pelhřimov40.8
Žďár nad Sázavou14.6
Chotěboř16.4
Třebíč41.9
Humpolec27.8
Světlá nad Sázavou26.5
Vysočina22.6
Nové Město na Moravě24.4

 

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt