Přeskočit na obsah
Domů » RACIO, s.r.o.

RACIO, s.r.o.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

Společnost RACIO, s.r.o., se sídlem v Břeclavi, je aktivním hráčem v oblasti potravinářství v České republice. Tato firma se specializuje na výrobu a distribuci zdravých potravinářských produktů, včetně cereálií, müsli, proteinových tyčinek a dalších podobných produktů. Jejich zaměření je na výrobky, které jsou v souladu s moderními trendami zdravého stravování a nabízejí vyváženou nutriční hodnotu.

Výrobní procesy v RACIO, s.r.o., jsou charakteristické používáním kvalitních surovin a moderními technologiemi, což zajišťuje vysokou kvalitu jejich produktů. Společnost klade důraz na inovace a průběžný výzkum v oblasti výživy, aby byla schopna reagovat na měnící se potřeby trhu a zákazníků. Díky svému zaměření na zdravou výživu si RACIO, s.r.o., vybudovala stabilní pozici na trhu s potravinami.

VÝROBNÍ PROFIL

Výroba pufovaných obilných výrobků (čištění obilovin, zrání, pufování, potahování, ochucování, balení včetně MAP do plastových a metalizovaných fólií).

Umístění společnosti

Národních hrdinů 3146/22B
690 02 Břeclav
Česká republika

MěstoVzdálenost od RACIO, s.r.o. (km)
Mikulov18.6
Hodonín21.3
Znojmo62.1
Brno52.5
Kroměříž70.7
Valtice9.6
Lednice7.3
Kyjov33.1
Blansko69.4
Pohořelice35.5

 

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt