Přeskočit na obsah
Domů » RACIO s.r.o.

RACIO s.r.o.

O firmě - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

 

RACIO, s.r.o. je významnou českou společností, která se specializuje na výrobu zdravých svačin. Své počátky má ve městě Břeclav a od roku 1990 poskytuje široký sortiment produktů, které jsou vhodné pro různé příležitosti – ať už doma, v práci, či na výletech. S více než 50 různými druhy produktů si u RACIO může vybrat každý podle své chuti. Firma se řadí mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě a pravidelně sleduje nové trendy ve stravování, inovuje své výrobky a uvádí na trh nové řady produktů.

Produkty RACIO jsou široce dostupné, ať už v malých obchodech, velkých řetězcích, e-shopech s potravinami, zdravých výživách nebo lékárnách. Významnou částí sortimentu jsou cereální slané a sladké produkty, mezi které patří tradiční knäckebroty různých typů, holandské toasty a další trvanlivé cereálie. Mnoho výrobků RACIO je navíc vyrobeno z rýže a jsou tedy vhodné i pro osoby s bezlepkovou dietou.

K nedávným inovacím patří rozšíření sortimentu o produkty jako jsou Minirolky čočka, které zákazníci mohou ochutnat přímo v podnikové prodejně. Tato prodejna nabízí kompletní sortiment Racio produktů a představuje tak ideální místo pro zákazníky, kteří si chtějí produkty nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet.

Kromě produkce a inovace klade RACIO důraz i na distribuci svých výrobků. Produkty jsou dostupné nejen v České republice, ale i na mnoha zahraničních trzích, což svědčí o kvalitě a oblíbenosti značky. Společnost využívá různé distribuční kanály, včetně online prodeje, což zákazníkům usnadňuje přístup k jejich produkty.

VÝROBNÍ PROFIL

Výroba pufovaných obilných výrobků (čištění obilovin, zrání, pufování, potahování, ochucování, balení včetně MAP do plastových a metalizovaných fólií).

Umístění společnosti

RACIO, s.r.o.
Národních hrdinů 3146/22B
690 02 Břeclav
Česká republika

MěstoVzdálenost od Břeclavi
Mikulov25 km
Hustopeče20 km
Lednice15 km
Valtice19 km
Hodonín28 km
Znojmo45 km

Napište nám

Chcete provést změny ve výše uvedeném popisu společnosti nebo nás kontaktovat ohledně služeb, které poskytujeme pro potravinářské podniky? Napište na adresu: lab@kvalifikace-validace.cz

O nás

Jsme laboratoř pro měření, kvalifikaci a validaci v oblasti řízené čistoty vzduchu (ČSN EN ISO 14644-1/ GMP), měření čistoty stlačeného vzduchu (ISO 8573-1), validace sterilizačních procesů, kvalifikace laboratorních zařízení.

Čistota stlačeného vzduchu

Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu a jiných stlačených plynů (dusíku, kyslíku, oxidu uhličitého) z hlediska těchto parametrů:
- Obsah pevných částic
- Obsah vody / tlakový rosný bod
- Obsah olejových aerosolů
- Mikrobiologické zkoušky

PASTERIZACE A STERILIZACE POTRAVIN

Provádíme měření v autoklávech průmyslového typu, validujeme procesy pasterizace a sterilizace výrobků (potraviny, krmiva pro zvířata). Zkoušky, které může provést pro vaši společnost:
- Rozložení teploty a určení studeného místa v autoklávu
- Pronikání tepla dovnitř obalu, měření hodnoty F0

Pracovní doba
Kontakt