Přeskočit na obsah
Domů » [Znojmo] ISO 8573 – Kvalita stlačeného vzduchu

[Znojmo] ISO 8573 – Kvalita stlačeného vzduchu

ISO 8573: Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Jevišovice, Miroslav, Moravský Krumlov,

stlačený vzduch
Provádíme zkoušky čistoty stlačeného vzduchu podle normy ISO 8573 z hlediska těchto parametrů:
  • Obsah pevných částic
  • Obsah vody / tlakový rosný bod
  • Obsah olejových aerosolů
  • Mikrobiologické zkoušky

[Znojmo] ISO 8573 – Kvalita stlačeného vzduchu

Měření kvality stlačeného vzduchu provádíme v souladu s normou ISO 8573 v: Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Jevišovice, Miroslav, Moravský Krumlov a lokality v okolí.

Čas zahájení měření

Ve vesnici: Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Jevišovice, Miroslav, Moravský Krumlov můžeme začít měřit kvalitu stlačeného vzduchu přibližně od 9.00 -10.00 hodin.

Měření čistoty stlačeného vzduchu na několika místech téže společnosti

Pokud má vaše společnost pobočky na několika místech (ve stejném městě nebo v různých městech), můžeme případně provést měření tesgo ve stejný den v každé pobočce. Na základě níže uvedených tabulek však prosím odhadněte, zda je možné práci dokončit přibližně za 8 hodin.
Předpokládejte, že doba provedení zkoušek stlačeného vzduchu podle normy ISO 8573 je:
– pouze částice: přibližně 30 minut na jednom měřicím místě
– částice/voda/olej: přibližně 60 minut na jednom měřicím místě.

Přibližná doba jízdy mezi body měření

Město AMěsto BVzdálenost (km)Doba jízdy (min)
ZnojmoHrušovany nad Jevišovkou1623
ZnojmoJevišovice2232
ZnojmoMiroslav710
ZnojmoMoravský Krumlov2942

Průmyslový rozvoj v regionu Znojmo

Oblast Znojma, situovaná v jižní části Moravy při hranicích s Rakouskem, je známá nejen svým bohatým historickým a kulturním dědictvím, ale i důležitým průmyslovým centrem. V regionu je hluboká tradice vinařství, zemědělství a potravinářství, ale také modernější průmyslová odvětví.

Tabulka: Průmyslová odvětví v regionu Znojmo

MěstoDominantní průmyslové odvětví
ZnojmoVinařství, potravinářství, textilní průmysl, strojírenství
Hrušovany nad JevišovkouZemědělství, vinařství
JevišoviceZemědělství, stavebnictví
MiroslavVinařství, zemědělství
Moravský KrumlovTextilní průmysl, potravinářství, turistika

Znojmo, jako největší město v regionu, má bohatou průmyslovou diverzitu. Historicky bylo centrem textilního průmyslu. Dnes je však také známé svým vinařstvím, potravinářskými podniky a strojírenskými společnostmi.

Znojmo, historické město na jihu Moravy na řece Dyji, je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších měst v regionu. Jeho bohatá historie, spojená s vinařstvím a unikátními památkami, činí z něj jedno z nejzajímavějších turistických cílů v České republice.

Historie

Znojmo bylo založeno ve 12. století a rychle se stalo významným obchodním a vojenským centrem. Během staletí hrálo klíčovou roli v historii Moravy a celého českého státu.

Klíčové památky

  1. Znojemský hrad: Tato impozantní pevnost nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Hrad je spojen s mnoha historickými událostmi a legendami.
  2. Rotunda svatého Kříže: Tato románská rotunda je nejstarší a nejvýznamnější stavbou ve městě, známá svými unikátními nástěnnými malbami z 11. století.
  3. Podzemí Znojma: Rozsáhlý systém podzemních chodeb a sklepů pod městem, který byl v minulosti využíván pro skladování zboží, jako úkryt před nepřáteli nebo pro výrobu vína.

Hrušovany nad Jevišovkou jsou významné svým zemědělstvím, zejména pěstováním obilovin a vinařstvím, díky své poloze v oblasti moravských vinařských stezek.

Jevišovice se věnuje především zemědělství, ale v obci je také několik menších stavebních firem a služeb spojených s tímto odvětvím.

Miroslav je dalším městem v regionu, které je známé svým vinařstvím. V oblasti se pěstuje několik druhů vinné révy a produkují se kvalitní vína.

Moravský Krumlov je známý svým historickým centrem a tradicí v textilním průmyslu. Dále je zde silné potravinářské odvětví, a díky svým historickým památkám také turistický ruch.

www.kvalifikace-validace.cz 
Všechna práva vyhrazena.

Pracovní doba
Kontakt